Ostať či odísť ?

Príspevok v téme: Ostať či odísť ?
Martin Jukaciak

Ahojte prosím poradte mi lebo ja už neviem ako ďalej ... s manželkou sme spolu už 2 roky , máme krásneho 5 mesačného syna .. s manželkou sa ale neustále hádame .. ona je na materskej a úplne chápem a rešpektujem že má toho sama dosť ...ja chodím do práce , v podstate som hlavný živiťel rodiny .. ráno o 5tej do práce , okolo tretej z práce , nakúpiť domov , čo manželka potrebuje , prídem domov , zoberem si malého , prebalím , nakŕmim , pohrám sa s ním , uspím ho atď , nech si žena trošku odýchne ... ale pre ňu je to aj tak málo ... o sexe o tom ani hovoriť nejdem , sme bez vyše roka , ale vydržal som , lebo ju milujem , keď sa k nej idem aspoň pritúliť a pobozkať ju , tak ona je unavená a hrá sa na telefóne ... tak idem pracovať z domu ešte prácu ( pracujem na vyššej pozícii ) a to je tiež problém lebo mi vyčíta že len robím ... začína mi vyčítať maličkosti ako že mi včera povedala že treba vyniesť koš , mal som na rukách malého , plakal tak som sa ho snažil upokojiť a na koš som zabudol , priznávam ... vyčíta mi že sa sám nechytím a nerobím okolo domu ... uznávam ale nie úplne ... to čo treba urobiť urobím ( pokosím trávu atď ) ... a najhoršie je to , že keď sa s ňou aj snažím tieto veci riešiť že nech trošku chápe aj moju stránku veci , že sa fakt snažím sa o tú rodinu postarať , tak sa zduje a nedá si vysvetliť ...keď jej poviem , že kľudne keď potrebuje pomůcť nech mi to len povie , ja upracem , operem atď tak ona zase do mňa že to mám urobiť sám od seba ... ja ju milujem ale čoraz tým ďalej nadobúdam sám v sebe pocit že som s ňou len kvůli malému , lebo nechcem aby vyrastal v nekompletnej rodine ... ale toto sa bude len a len stupňovať a riešenie je v nedohľadne .. ja som si aj chcel nájsť koníček , sadnúť na bicykel a ísť si vyvetrať hlavu aspoň na polhodinu , ale aj to bol problém , lebo ona potrebuje odychovať , lebo je celý deň , kým som v robote s malým ...prosím poradťe mi či som ja na chybe ozaj alebo neviem .. :(

tibco48

cau vies co ja byt tebov, posadim ju a uz na rovinu ak sa nieco nezmeni tak pojdete od seba a ze to myslis vazne, ze sa nevratis za mesiac a ani za tri a ze nepomozu ani vyhrazky ze ti neda maleho, ze si styk s malym kludne vysudis, pozri je este dost maly a zvykol by si na to, xy deti vyrasta v nekompletnej rodine a ak to funguje neznamena ze sa maju horsie, myslim, ze bud teraz alebo uz nikdy, lebo cim je dieta starsie tym to je pre neho horsie.

Najčítanejšie články