Zvlastne spravanie priatela

Príspevok v téme: Zvlastne spravanie priatela
Anekdota

Priatel vie byt skvely clovek. Ked je vsetko v poriadku, je pozorny, mily, prejavuje lasku, dotyky. Ale v momente sa to dokaze otocit. Jeho typicka reakcia, ked mu nieco sadne na nos (podotykam, ze to uz zacina uplnou banalitou niekedy) je ze reaguje tak, ze zrazu je chladny a chce ist domov alebo ked som u neho vyhana ma domov. Ja ako zena to beriem dost osobne pretoze som nebola zvyknuta na odmietanie prejavov lasky. Uprimne sa mu bojim uz cokolvek povedat, lebo hocikedy sa jeho spravanie moze takto zmenit... Mala som viac vztahov, no s takymto riesenim veci som sa este nestretla. Zazil niekto z vas nieco podobne, ak ano ako na to reagujete? Podotykam ze partner ma viac ako 30 rokov...

Anekdota

No introvert urcite nie je. Ked sa s nim o tom rozpravam, ze sa mi nepaci ako riesi veci odchodom domov/mna vyhana domov, tak mi argumentuje tym, ze mam sa zamysliet preco to tak je, ze on odo mna uteka a pod. zranujuce reci... jednoducho ze ja som ta chybna...

topmanager

reči typu, môžeš odísť a podobne by som možno mal pri partnerke, ktorá nie je perspektívna, a kde by mi tak nevadilo, kebyže fakt odíde a ktorú nemám príliš rád.

marcka_64

Našťastie som s takýmto ničím nikdy nestretla a je to ozaj zvláštne správanie. Verím ti, že nie si nadšená z neho ale musíš sa s nim o tom porozprávať. Keď mu o tom nepovieš, tak nikdy nebude vedieť, že ty sa kvôli tomu trápiš!

terminartorvlada

no on evidentne este nedospel, toto robia male deti, uplne si viem predstavit, ze mam 13 a prveho frajera a vravim mu vies co chod prec, nechaj ma aby do mna dobrcal haha trapas :D

Peter_25

Mám to isté s priateľkou a mám z toho rovnaké pocity ako Ty. Tiež pred tím ako poviem čokoľvek aj banalitu rozmýšľam. Je to škoda a často je ticho lebo často som radšej ticho lebo si myslím že by daná teba spôsobila také správanie. A taktiež ma také správanie bolí.

olivka1987

Vzťah by podľa mňa nemal byť o tom, že ty furt tŕpneš čo sa mu znepáči a aký bude na teba, mala by si mať možnosť povedať mu čokoľvek aj veci, ktoré sa mu možno nebudú páčiť

kotva

asi vyprchala zamilovanosť, nastala realita, neprehuplo sa to do vyššieho levelu alebo si nie je istý, čo teraz k tebe vlastne cíti, je možné aj to, že potrebuje viac priestoru pre seba, lebo zamilovaní chcú byť stále spolu, ale po čase môže nastať ponorka...

Anekdota

Som rada nazorom opacneho pohlavia :) ... no je to narocne, uplne mi to pride nezrele, nakolko moj priatel ma uz urcity vek... co sa tyka skusenosti so vztahmi, tak tie ma bohate... moznoze jedno z kriterii, preco sa tak niekedy zranujuco sprava je, ze vzdy mal vsetko "na podnose"... totiz esre stále byva s rodicmi...

Glum

Toto iste som mal vo vzťahu s jesnou babou. Boli sme spolu tri roky, bola to moja prva skutočna laska a ja som bol jej možno už piaty neviem... Ide o to že poslesný rok som sa k nej správal rovnako ako opisuješ správanie tvojho milého. Jednoducho keď som chcel byť sám alebo som už nechcel byť vonka celý deň tak som bol tichý, trošku podráždený a nieledy som sa fakt správal ako decko. Mal som 25 a plne si to priznám, čo sa týka vzťahov bol som neskúsený.... Samozrejme moja už teraz ex ma nemohla vystáť a ukončili sme to. Teraz to lutujem...