Zvlastne spravanie priatela

Príspevok v téme: Zvlastne spravanie priatela
Anekdota

Priatel vie byt skvely clovek. Ked je vsetko v poriadku, je pozorny, mily, prejavuje lasku, dotyky. Ale v momente sa to dokaze otocit. Jeho typicka reakcia, ked mu nieco sadne na nos (podotykam, ze to uz zacina uplnou banalitou niekedy) je ze reaguje tak, ze zrazu je chladny a chce ist domov alebo ked som u neho vyhana ma domov. Ja ako zena to beriem dost osobne pretoze som nebola zvyknuta na odmietanie prejavov lasky. Uprimne sa mu bojim uz cokolvek povedat, lebo hocikedy sa jeho spravanie moze takto zmenit... Mala som viac vztahov, no s takymto riesenim veci som sa este nestretla. Zazil niekto z vas nieco podobne, ak ano ako na to reagujete? Podotykam ze partner ma viac ako 30 rokov...

Wtf

Ma reakcie na urovni maleho urazeneho dietata, rozmaznany fracek, ktory ta rad zranuje. Len si ho pekne nechaj a trap sa s nim ty, aby sa ziadna ina nemusela. Si si klofla teda.

Krijh

Ste spolu dlho? Koľko mal pred tebou vzťahov? Boli vážne či nie? Tieto informácie sú dôležité. Ak ste spolu krátko a on nemá veľa skúseností, tak by som povedal, že proste občas potrebuje pokoj. Pravdepodobne je nervózny, a keď sa niečo pokazí, je radšej sám. Ja sa tiež upokojujem samotou.