Drzý kolega

Príspevok v téme: Drzý kolega
TterkaT

Nastúpila som do práce, pracujem v jednej agentúre a pracujem aj s vysokoškolsky vzdelanými ľuďmi. V práci som upozornila na veľmi neseriózne správanie kolegu a ten sa mi vysmieva, že som hlupaňa bez vzdelania (mám SŠ, on študuje VŠ). Vraj s ľuďmi ako som ja, by sa malo niečo urobiť. Neskutočný arogantný človek a to má len 23 rokov! Ako by ste reagovali? Priznám sa, dotklo sa ma to.

TterkaT

taky jeden:

Nešla som žalovať, ale musela som reagovať, keď som videla a počula ako sa správa. Ako drzo a arogantne jednal s pánom, ktorý by mu mohol byť otcom. Ten smrad má len 23 rokov a to čo si dovoľuje, to je neskutočné. Okamžite som sa pána zastala a urobila som "cirkus". Viem, že to nie je najlepšie riešenie, ale fakt som nemala na výber, to by ste museli vidieť. Samozrejme to rieši celý tým a dostalo sa to do uší nadriedených... tak som povedala svoju verziu. Vyzerá to zle.. pre mňa.

isabellawampire

Už sa veľakrát ukázalo, že to, že je človek vysokoškolský človek neznamená aj to, že je inteligentný. Ja by som ho ignorovala, fakt nerobiť mu radosť tým, že na to budeš reagovať, neznižovať sa na jeho úroveň tým, že ho budeš tiež zhadzovať. Ak to pôjde takto ďalej tak sa naňho sťažovať. Vysmieva sa len tebe alebo aj niekomu inému?