Nevladzem uz zit ako zijem

Príspevok v téme: Nevladzem uz zit ako zijem
Neznama303

Ahojte ,mozno sa chcem len vyrozpravat lebo nemam komu ..momentalne citim v srdci velky smutok pocit samoty som 29 rocna slobodna mamicka s jednym dietatom 9 rocnym a uz nevladzem dalej sama bojovat so zivotom . Otec dietata nas opustil a rozhodol sa zit zivot tynedzera ktory mu vyhovuje a rodina mu nechyba..... Na Svojej ceste zivotom spoznavam len zlych a nedoprajnych ludi ktory mi ublizuju alebo vyuziju a odhodia . Preco je svet taky zakerny a zly ???? Tazko sa hlada priatel ktoremu sa da verit . A tak velmi mi chyba laska od muza ktory by za mna dal zivot a aj ja za neho a za nasu rodinku . Nepotrebujem bohateho len takeho ktory vie milovat srdcom a neklame . Niekedy pre mna zivot nema zmysel zijem lebo musim kvoli dietatu . Ale nic ma netesi a nezaujima stale sa citim sklamana zivotom . Prezila som si velmi vela zleho a keby ze nemam to dieta tak uz tu neni som davno . Ano mnohy mi teraz poviete mas dieta to ti dava lasku a ma ta tesit to je najviac . Ale kazdy vie ze zena potrebuje aj lasku muza a rodinu a nech som akokolvek silna aj ja som iba clovek a dolahlo uz vsetko na mna .... Chyba mi uprimne objatie ,bozky a pocit lasky od muza . Som 5 rokov sama a nevladzem uz takto dalej .....nemusite mi tu nic pisat ked nechcete ja len sa nemam komu vyrozpravat ozaj nemam nikoho len to dieta a dietatu take reci nemozem povedat .....tak aspon takto sem .....Dufam ze budem vladat bojovat aspon do 18 rokov mojho dietata a ked si zariadi uz svoj zivot v dospelosti s vlastnou rodinou potom svoj zivot ubohy ukoncim ....navyse mam aj zdravotne problemy ktore mi brania sa zamestnat tak potom uz nebudem mat co stratit....vsetkym zenam a muzom ktory mate kompletne rodiny a ste stastny,zdravy prajem len to najlepsie v zivote a drzte sa svojich rodin navzdy lebo ak je clovek sam a chory tak zivot nema zmysel,radost a lasku ale je to iba boj o prezitie .........

Abee

Otec dieťaťa bude vždy jeho otcom, bude ho navštevovať a preto s iným mužom nikdy nevytvoríš súkromný rodinný vzťah. S kým si si ľahla do postele, ten je tvoj muž. Môžeš mať priateľa, ktorý bude mať rád teba aj tvoje dieťa, ale nikdy nebude jeho otcom a tvojím mužom. Áno, je veľa zlých a sebeckých ľudí, a to aj bez toho aby si bola slobodná matka. Tvojmu dieťaťu posielam úsmev a pohladenie, nech sa mu v živote darí.