Nevladzem uz zit ako zijem

Príspevok v téme: Nevladzem uz zit ako zijem
Neznama303

Ahojte ,mozno sa chcem len vyrozpravat lebo nemam komu ..momentalne citim v srdci velky smutok pocit samoty som 29 rocna slobodna mamicka s jednym dietatom 9 rocnym a uz nevladzem dalej sama bojovat so zivotom . Otec dietata nas opustil a rozhodol sa zit zivot tynedzera ktory mu vyhovuje a rodina mu nechyba..... Na Svojej ceste zivotom spoznavam len zlych a nedoprajnych ludi ktory mi ublizuju alebo vyuziju a odhodia . Preco je svet taky zakerny a zly ???? Tazko sa hlada priatel ktoremu sa da verit . A tak velmi mi chyba laska od muza ktory by za mna dal zivot a aj ja za neho a za nasu rodinku . Nepotrebujem bohateho len takeho ktory vie milovat srdcom a neklame . Niekedy pre mna zivot nema zmysel zijem lebo musim kvoli dietatu . Ale nic ma netesi a nezaujima stale sa citim sklamana zivotom . Prezila som si velmi vela zleho a keby ze nemam to dieta tak uz tu neni som davno . Ano mnohy mi teraz poviete mas dieta to ti dava lasku a ma ta tesit to je najviac . Ale kazdy vie ze zena potrebuje aj lasku muza a rodinu a nech som akokolvek silna aj ja som iba clovek a dolahlo uz vsetko na mna .... Chyba mi uprimne objatie ,bozky a pocit lasky od muza . Som 5 rokov sama a nevladzem uz takto dalej .....nemusite mi tu nic pisat ked nechcete ja len sa nemam komu vyrozpravat ozaj nemam nikoho len to dieta a dietatu take reci nemozem povedat .....tak aspon takto sem .....Dufam ze budem vladat bojovat aspon do 18 rokov mojho dietata a ked si zariadi uz svoj zivot v dospelosti s vlastnou rodinou potom svoj zivot ubohy ukoncim ....navyse mam aj zdravotne problemy ktore mi brania sa zamestnat tak potom uz nebudem mat co stratit....vsetkym zenam a muzom ktory mate kompletne rodiny a ste stastny,zdravy prajem len to najlepsie v zivote a drzte sa svojich rodin navzdy lebo ak je clovek sam a chory tak zivot nema zmysel,radost a lasku ale je to iba boj o prezitie .........

Abecedak

Neznama vies preco natrafis vzdy iba na zlych chlapov? Lebo ich podvedome vyhladavas. K sexualnemu uspokojeniu potrebujes silneho drsneho bezohladneho ale CHLAPA! Ono je s nim spociatku fajn, kym si ta snazi, ale ked ta ma, tak sa prejavi. Teba nepritahuju normalni slusni verni chlapi a aj keby si sa rozhodla pocuvnut rozum a nie srdce a dala by si sa s takym dokopy, tak po case by ti liezol na nervy, hoci by si mala vsetko ostatne.
Toto iste ma moja sestra, furt zbali problemoveho chlapa a aj ked som jej hned hovoril velakrat, ze bacha, poznam ho, je to zly chlap, tak neposluchne a ked jej chcem dohodit nejakeho slusneho kamarata, tak ho nechce, hoci vyzorovo povie, ze nie je skaredy, ale chyba jej ta drsnost, ktora neskor sposobi jej trapenie.

baddog

a to zdravicko preco hapruje? neda sa s tym nic robit? je to na slovensku tazke, zdravotnictvo je v hroznom stave, ale treba sa pokusit, ak je moznost urobit nieco s tym, nevzdat sa, si mlada, napis viac, ake mas problemy, mozno poradime, to je zaklad, potom je to zle, ked vlastne telo zradza.....

Grinch

Skor najdes toho bohateho, ako takeho, ktory vie milovat srdcom a neklame. Rodinu opusta len zbabelec, len zbabelec uteka od citov a lasky, len taky, ktoreho otec z neho vychoval zbabelca.