Vážny problém vo vzťahu

Príspevok v téme: Vážny problém vo vzťahu
Karol_vy

S priateľkou som pol roka, mne je 25, jej 23. Bývame spolu. Pred časom ako sme začali spolu chodiť sme sa poznali pol roka. Ja som ešte pred ňou priateľku nemal. Len jeden úlet, ktorý ma mrzí. V tom čase keď sme sa poznali sme sem tam šli na výlet - na hory, najprv s viacerými ľuďmi, neskôr sami. Mne sa páčila ale myslel som si že nikoho nechce. A taktiež som chodil na takéto výlety aj s inými kamarátkami. Ona ma už chcel skôr.

Už viac krát mi veľmi vyčítala že som vtedy pred naším vzťahom chodil s inými kamarátkami na výlety, osamote a že som nezavolal ju. Včera sme mali ísť na výlet, ja som navrhol miesto kde som bol pred naším vzťahom s kamarátkou a týmto to začalo. Včera to už bolo dosť extrémne, povedala že ma preto opustí lebo som vždy nechcel ju a že sa mi páčilo iné dievča a že som s ňou len preto že aby som nebol sám že som ju chcel len preto že ma tamtie nechceli a podobné výčitky. Ja viem že som sa do nej zaľúbil neskôr ale moje city sú pravé. Veľmi mi toto trhá srdce. Ak sa mi aj nejaké dievča pred našim vzťahom páčilo, so žiadnou som nič ani nemal, len sme boli na výlete.

Ja ju milujem, všetok čas a energiu dávam do našej novej domácnosti do nej, do spoločných aktivít. Neviem už čo mám robiť. Povedala, že odíde. Oddelila postele a spala sama. Mne to trhá srdce. Povedala že už ma viac nechce.
Už to urobila viac krát ale vždy sa to udobrí. Nikde ale ešte neurobila toto čo včera. Udierala ma keď som ju chcel pohladiť, odháňala od seba. Nevedel som ju upokojiť, nijako. Všimol som si že sa toto stáva keď príde menštruácia. Ale nie je to 100% pravidlo. Ja si už neviem rady čo mám robiť :( Milujem ju strašne.

pettroneta

už si to s nami riešil a prečítal si si názory. Vzal si si z toho niečo, alebo prečo sa znovu opakuješ?

trpazlito

nie je ta prava, dievča nevie čo chce, ma problemy sama so sebou, nevie sa ovladať , a hlada iba zamienky na hadku, lebo s tebou nie je spokojna... a to čo tebe vykrikuje ze si s nou lebo ta nechcu tie druhe,...realita je taka že ona je s tebou preto že o nu nikto normalny(sory) nezakopne lebo je asi dievca na hlavu ked riasi pitchoviny...

akinom007

myslim si ze toto nie je o Vas ako takych a Vasom vztahu ale ona nema sebavedomie, nema istotu ci bola ta ktoru si chcel, mozno je to tym ze si si vela prezdradil o predoslych kamaratkach kde si bol a pod. toto som sa pouzcila az po vela rokoch ze napr chlapovi tiez nie je dobre vela povedat o minulosti a minulom vztahu max le strucne, v skratke, nakolko aj ked som si povedala takmer vsetko v dobrom v umysle uprimnosti skor ci nespor to pouzil proti mne...
neradim ti rozchod v zivote pridu aj ine veci toto sa da vyriesit normalnym rozhovorom...skus...
podla mna ona nevie co chce a ci ta chce, plus ma tie neistoty...

Karoll_vy

Stále zabralo objatie, a keď som jej milo rozprával ako ju ľúbim. Včera už nie. Nedala sa nijak upokojiť. Keď som sa priblížil udierala ma a odstrkovala.

123456Lenka

preco ti vyhadzuje na oci s kym si chodil predtym von a ci si chcel ju alebo nie? ked by si nechcel ju nebol by si s nou asi...nie?
Pride mi to detske a obaja ste nezrely na vztah, prepac

kotva

to už musíš ty vedieť koľko si schopný a ochotný tolerovať; nebudem ti hovoriť, že rozíď sa s ňou, kým nemáte záväzky, to je tvoja vec, ťažko povedať, čo by na ňu zabralo, ak si ju doteraz v týchto situáciách milo ukludňoval a nezabralo, tak by si mohol skúsiť razantnejšie dať najavo, že takéto chovanie jej nebudeš tolerovať, nech sa z toho preberie a prestane sa chovať ako malé decko, že ju ľúbiš a je ti ľúto, že to nevidí a nebav sa ňou ty, nech porozmýšľa...

Etalion

Kamo, cim skor ju posli kade lahsie, ruky prec. Vravim Ti z vlastnej skusenosti. Takato bude vzdy, nezmeni sa. Nesprav tu chybu ako ja a neostan s nou. Lebo Ti ostanu nasledky na cely zivot a budes lutovat. Kym je cas, nechaj ju.
Pouc sa z cudzich chyb, nie svojich.

Karoll_vy

Nehovoril som nikdy o týchto veciach, vedela to vďaka internetu. No a ona s tým vždy začína. Ja som ale pred nami chodil na výlety s desiatkami ľudí len tak. Ona to berie nejak vážne. Hovorí že som ju nechcel od prvého stretnutia, asi to je hlavný problém. Ja viem, zamiloval som sa neskôr, ale prv sme nechodili sami na výlety, keď sme začali tak prišla zamilovanosť, lepšie som ju spoznal atď

kotva

nie je rozumné spomínať pred priateľkou s akou babou si kde bol, a čo ste tam robili a všelijaké podrobnosti, ani keď to boli kamarátky, že si napr. nejakú veľmi chcel a ona teba nie a takéto záležitosti, potom sa nečuduj, že sa cíti byť len ako náhrada, jediná, ktorá ti nakoniec ostala a nie tá ktorú si najviac chcel;, ženy sa chcú cítiť pre chlapa výnimočnými a nie ako posledná možnosť, aj keby to tak bolo, nemôže to tak pociťovať...; ženy sa zvyknú síce aj samé na iné vypytovať, ale v skutočnosti to ani nechcú vedieť, keď už to vedia, tak je neskoro uvažovať nad tým, že tak toto som nemusela počuť...áno, je pravda, že ženy sú pred menštruáciou a počas nej oveľa citlivejšie

vgtrfv

Ahoj Peter. Zalozil si tu uz aspon styri temy. Ak nevies co robit, vyhladaj si rady v starych temach. Toto tvoje kolecko k nicomu nevedie. Naco tu pises, ked si nedas poradit? Na vyrozpravanie chod ku psychokogovi.