Vážny problém vo vzťahu

Príspevok v téme: Vážny problém vo vzťahu
Karol_vy

S priateľkou som pol roka, mne je 25, jej 23. Bývame spolu. Pred časom ako sme začali spolu chodiť sme sa poznali pol roka. Ja som ešte pred ňou priateľku nemal. Len jeden úlet, ktorý ma mrzí. V tom čase keď sme sa poznali sme sem tam šli na výlet - na hory, najprv s viacerými ľuďmi, neskôr sami. Mne sa páčila ale myslel som si že nikoho nechce. A taktiež som chodil na takéto výlety aj s inými kamarátkami. Ona ma už chcel skôr.

Už viac krát mi veľmi vyčítala že som vtedy pred naším vzťahom chodil s inými kamarátkami na výlety, osamote a že som nezavolal ju. Včera sme mali ísť na výlet, ja som navrhol miesto kde som bol pred naším vzťahom s kamarátkou a týmto to začalo. Včera to už bolo dosť extrémne, povedala že ma preto opustí lebo som vždy nechcel ju a že sa mi páčilo iné dievča a že som s ňou len preto že aby som nebol sám že som ju chcel len preto že ma tamtie nechceli a podobné výčitky. Ja viem že som sa do nej zaľúbil neskôr ale moje city sú pravé. Veľmi mi toto trhá srdce. Ak sa mi aj nejaké dievča pred našim vzťahom páčilo, so žiadnou som nič ani nemal, len sme boli na výlete.

Ja ju milujem, všetok čas a energiu dávam do našej novej domácnosti do nej, do spoločných aktivít. Neviem už čo mám robiť. Povedala, že odíde. Oddelila postele a spala sama. Mne to trhá srdce. Povedala že už ma viac nechce.
Už to urobila viac krát ale vždy sa to udobrí. Nikde ale ešte neurobila toto čo včera. Udierala ma keď som ju chcel pohladiť, odháňala od seba. Nevedel som ju upokojiť, nijako. Všimol som si že sa toto stáva keď príde menštruácia. Ale nie je to 100% pravidlo. Ja si už neviem rady čo mám robiť :( Milujem ju strašne.

Kamka2

Ináč takáto ženská by bola "ideálna" matka... "Keď som sa priblížil, udierala ma a odstrkovala"... Chúdence jej budúce deti (ak bude nejaké mať)...

Kamka2

To si zase ty? Prečo tu stále zaplavuješ fórum donekonečna s týmito príbehmi? Veď je to horšie ako obohraná platňa alebo preskakujúce CD-čko. Nikto tu z fóra nedokáže premeniť tú tvoju bláznivú partnerku na niečo normálne/niekoho kto by ti vyhovoval/, a žiadne rady si od tu prítomných nevezmeš, tak načo to sem stále písať dokolečka dokola? Ja myslím, že ti v skutočnosti tento stav vyhovuje, lebo ináč by si sa už dávno zbalil a ukončil to. Namiesto toho si tu opakovane vylievaš svoje frustrácie, nič sa nemení a karavána ide ďalej. Poviem ti niečo, aj keby existoval na svete čarovný prútik ktorý by mohol splniť nejaké želania, tak by ho bolo zbytočné míňať na želanie aby premenil tú tvoju priateľku na nejakú normálnu ženskú, lebo taká by sa dala nájsť aj inde... Radšej by sa mal využiť na niečo zmysluplnejšie, napríklad potlačiť vojny, nezamestnanosť, choroby, týranie ľudí alebo zvierat....

pettroneta

to je tak typické, aj keď to písal ako Peter, aj tak neposkytol spätnú väzbu, keď sme niečo napísali a ani teraz. Načo si niekto zakladá tému, keď nám potom nereaguje, či má zmysel mu niečo písať.

Jeanette7

Milý Karol alebo Peter,
ach, vy máte problémy :) No príde mi to tak, že tvoja priateľka ma zrejme nedostatok sebavedomia a neverí si. A ty si zrejme typ, na ktorý možno trošku baby letia (niečim ich zrejme vieš zaujať) a ona na teba žiarli/la, zrejme je to ešte stále v nej... ale ty, ak ju skutočne ľúbiš, dokazuj jej pravidelne, že ti na nej záleží. Len treba byť trpezlivý a veriť...Môže to byť lepšie, len ju ubezpečuj...poznáš knihu Päť jazykov lásky? Skúste si to prečítať...
Neboj, na všetko je liek, len treba veriť!

Xxl32

A co mame my s tym robit? Prosit ju nech si da spolu postele? Mal si sa na nu hodit a zacat s pettingom.Peter ty keby si bol moj frajer bol by si bity ako zito.Stale len fnukas..Ked ta nechce tak ta nechce.Do smrti sa jej chces vtierat? Neviem co je horsie nedostatok lasky alebo laska co sa vnucuje druhemu.Odkaz jej, ze jej odkazujem nech ti da varechou po zadku..

SofiaElla

Nečítala som príspevky, takže dám len svoj názor.
To dievča berie váš vzťah ako niečo dočasné, a vlastne ani na vzťah pripravená nie je. Tým nemyslím vzťah v zmysle - byť s niekym, ale vzťah, ktorý si už žiada aj určitú toleranciu a schopnosť budovať prítomnosť pre budúcnosť. Nemyslím si, že by ste sa mali okamžite rozísť, mal by si však mať určité hranice, za ktoré nepôjdeš. Ľudia dospievajú a dozrievajú aj vďaka iným ľuďom, takže jej kľudne vysvetli, že tvoja minulosť nie je žiadnym ohrozovaním vášho vzťahu. Ak to nebude chcieť pochopiť, tak už asi vieš, ktorým smerom váš vzťah pôjde.

ruufinka

Niektorým veciam ozaj nerozumiem a toto je jedna z nich. Ja by som asi bola najpokojnejšia, keby takýto vzťah aj skončil

Peleta

Toto je dnesny horoskop pre raka, myslim, ze tych slov by sa mali drzat viaceri.

Prestante pocuvat rady ostatnych ludi a sustredte sa len na svojho partnera. Velmi dobre viete, ze vam uz v minulosti pokazili vztah. Preto sa riadte iba tym, co k svojej laske citite vy osobne. Staci vam jeden pohlad do oci milovanej osoby, aby ste vedeli, ze ste sa opreli o toho spravneho cloveka a nedate si to nikym vziat.

Treba zit v pritomnosti. Netrapit sa minulostou. Kazdy sa citi obcas neisto vo vztahu, aj muzi.