Okorenenie vzťahu

Príspevok v téme: Okorenenie vzťahu
Alexa12

Ahoj, s priateľom sme spolu už 5 rokov a akosi nám to už spolu neklape... Úplne sme upadli do toho stereotypu kedy ráno ideme do práce a večer sa akurát spolu najeme a ideme spať... Cez víkendy sa snažíme niekam vypadnúť prípadne ideme domov v rodičom ale mám pocit, že ani to práve nie je najlepšie... A čo ma najviac trápi tak to je to, že ani v noci už to nie je to čo to bývalo a práve o tom by som tuna chcela opýtať čo urobiť aby sa to zmenilo?... Príde mi, že už si prestávame byť hlavne intímne blízky, rozprávame sa o všetkom možnom len o tomto nie...

Alexa12

Ja chápem a som vďačná že máme prácu a strechu nad hlavou len zas mám pocit že takto by to byť proste nemalo preto mi to vadí a možno niekto chce stereotyp aj ja som si myslela že to bude v pohode ale keď to prišl tak je to fakt taká horiaca svieca ktorá síce horí ale tým aj vyhasína...

1994ka

Ja viem, že momentálne ťa to prilis neuteší, ale bud rada, že ten užasny začiatok ste mali. Ta dokonala laska, ked sa nemozete nabazit jeden druheho a všetko je užasne..su ludia, ktori toto nikdy nezaziju, pričom to je to najkrajšie na svete. Taki ludia zbytočne preživali, vy to už nebudete.

Alexa12

No dobre teda, skusim pozriet ten superlove a mozno sa mi podari nazbierat odvahu aj nieco zacat... Dakujem za rady a tipy je fajn trochu zistit ze sa to nedeje len nam :)...

ivanuska265

presne :).. ja si myslim ze ak urobis mozno aj nieco malicke tak potom sa posunie aj on :)... ak nie tak aspon mozes mat ciste svedomie ze si urobila vsetko co slo a asi to malo preco upadnut...

1sandra

Bud spravite krok dozadu (pauza ci rozchod) alebo vpred (zasnubenie ci svadba), inak ostanete tam kde ste pricom vas vztah bude prirodzene upadat aj ked nezvolite priamo rozchod.

alenka_radska

ivanuska a ahjajjaj maju pravdu, v tomto sme boli tiez a to chce fakt malicke krociky a zase raz si na seba najst cas a ako keby v sebe trosku prebudit tych mladochov ked ste spolu zacali a prejst si o sebe vsetko, porozpravat sa o tom co vas kedysi bavilo a zase to obnovit :)) ja som dokonca zmenila pracu lebo ma vobec nebavila ale bala som sa dlhe roky to ukoncit, ale som neskutocne rada ze som to urobila a hladala nieco viac a sm rada ze ma v tom moj - uz manzel podporil :))

ivanuska265

odporucam superlove.sk a skusit nieco co ti pride ako najlepsie... tiez sme to mali podobne tak mi kamoska navrhla masaz a uz bolo nieco inak... potom som skusila navrhnut hru... neskor nieco "na seba" a chytili sme sa obaja a prospelo nam to neskutocne len to chce prvy krok, mozno maly ale aspon nejaky!!!...

ahjajjaj

Alexa, vášeň je kolísavá. Skús prehĺbiť komunikáciu vo vzťahu. Spýtaš sa ho, aký mal v práci deň? O čom sa spolu rozprávate? Spoločné hry? Človeče, dáma, mlyny, šachy, karty? Kino, divadlo, koncert, kedy boli naposledy? Spoločný výlet s turistikou? Rozhovory o detstve, o záľubách, prezeranie dávnych fotiek, o spolužiakoch v triedach, kam ste chodili?