Okorenenie vzťahu

Príspevok v téme: Okorenenie vzťahu
Alexa12

Ahoj, s priateľom sme spolu už 5 rokov a akosi nám to už spolu neklape... Úplne sme upadli do toho stereotypu kedy ráno ideme do práce a večer sa akurát spolu najeme a ideme spať... Cez víkendy sa snažíme niekam vypadnúť prípadne ideme domov v rodičom ale mám pocit, že ani to práve nie je najlepšie... A čo ma najviac trápi tak to je to, že ani v noci už to nie je to čo to bývalo a práve o tom by som tuna chcela opýtať čo urobiť aby sa to zmenilo?... Príde mi, že už si prestávame byť hlavne intímne blízky, rozprávame sa o všetkom možnom len o tomto nie...

Alexa12

Dobre teda... Ale ako sa na takú tému vôbec dostať? Keď s tým prídem si myslím len tak z ničoho nič tak to bude ešte horšie a trápenejšie a úplne to zhasne...

Darla111

Kazdy to ma inak a skusa ine veci, takze tak nejak, ja by som skusila skor hracky, pradlo, ine miesta, ale inu osobu nikdy.

hreko

tak zacni o tom rozpravat a mozno sa tvoj priatel prida a bude to lepsie. aj o takychto problemoch sa treba rozpravat!

laurittko

milenci fakt nie su riesenie :DD... ale urcite sa porozpravajte... a neviem nejako sa to pokus odlahcit a inak ja nesuhlasim s tym ze aj ked pride nieco nove tak aj to spadne do rutiny... my sme mali nieco podobne ale skusame veci priapdne ked tak nemusi to byt len o posteli ale skuste viac casu travit spolocne von na vyletoch pripadne spolocne si najdite vecerne hobby...

Alexa12

My sme rozchod preberali a došli sme k tomu že sa radi máme a vidíme v sebe budúcnosť ale zas ak by to malo znamenať že sa začneme podvádzať tak to by som nedala...

27Paulito27

Niektorí ľudia vo vzťahu si myslia, že celú tú dobu, to bude klapať ako na začiatku.. Veď nebuďte už naivní... Proste si treba prejsť aj cez ten stereotyp, úplne normálna vec.. Aj keby si mala neviem koho, tak sa raz dostaneš s ním do tejto situácie.. Nikdy to nebude stále ideálne

Seex

Na to su milenci i ked to kazdy odsudzuje, lebo vasen sa dlhodobo vacsinou neda udrzat.
I ked si to niecim spestrite, tak aj to kazde spestrenie sa po case stane rutinou.
Preto Gott povedal, ze sa nechcel zenit a striedal zeny, lebo na tvorbu potreboval citit tu vasen a ked ju prestal citit, nasiel si inu, toto riesenie funguje na cely zivot.