Mama nechce aby som mal partnerku váš názor

Príspevok v téme: Mama nechce aby som mal partnerku váš názor
totus

Zdravím moje meno je Martin mam 27 rokov chcem vedieť váš názor na tento trochu netradičný problém ktorý ma boli dlhšiu dobu a to že moja matka je proti aby som mal partnerku do života mam hendikep od narodenia diagnóza DMO konkrétne v minulosti som sa snažil nadviazať vzťah zo ženou ktorá sa mi páčila a bola podľa mojich predstáv oznámil som to mame že som spoznal jedno dievča bol to môj prvý pokus o ženu do života ale asi aj posledný po matkinom výstupe a to: ŽE ONA SA NEBUDE STARAŤ O NEJAKÚ CHUDERU ŽE CI POTREBUJEM SEX ;;; určite že som ostal smutný a neskôr sme sa aj rozišli ide o to že som nikdy nemal partnerku ani vzťah ani sex nakoľko som vyrastal len z matkou vychovala ma sama otca som nepoznal ja jej za to ďakujem ale toto som nečakal :( problém je aj to že neviem ako na vzťah nikdy som sa nebozkával a som panic ja sa za to nehanbím len chcem vedieť váš názor niekedy mam pocit menejcennosti a trápi ma to som normálny muž ktorý by chcel mať aj niekedy ženu a rodinu ale asi mne to nebude sudenne ďakujem za vaše reakcie

ahjajjaj

totus, a pri plnom invalidnom dôchodku nemôžeš absolútne nič robiť, aby si si privyrábal?
Mala som na základnej škole triednu učiteľku, ona mala telesne postihnutého syna, ten si zadovážil byt pre telesne postihnutých, a pekne si zorganizoval život bez mamy. A to musí mať plienku. Žije sám, aj keď sa vyjadril, že by veľmi rád žil s nejakou ženou, ktorá sa sklamala, a ktorá má deti, a pomáhal by jej ohľadne detí a tak, aj keď by spolu nemohli mať sex. Ten pracuje niečo okolo počítačov, premáva sa na vozíčku, a robí aj umeleckú tvorbu, nejaké čipky s motívmi, na stenu a tak, aj nejaké súťaže vyhral. Angažuje sa v tom, aby v meste bolo všetko bezbariérové - rôzne inštitúcie, záchody pre telesne postihnutých v kine, v kultúrnom dome a tak.

totus

pettroneta re odpoveď na otázku áno opatruje ma nakoľko je doma nepracuje žijem len z dôchodku invalidného+ opatrovateľky príspevok nakoľko je tam poškodenie mozgu a nepracujem na základe zdravotného stavu pre ktorý nemôžem pracovať mam plný invalidný

Jgfg

Nic si z toho nerob ja mam 48 som zdravy a som pri mame ...panic mam ruky jedna je Janka a druha Danka k3d treba ☺ mne to vyhovuje

klementinka

Bolo by to mozno pochopitelne, ak by tvoje postihnutie bolo take velke, ze nie si schopny pracovat a ani samostatne fungovat. Pripadne ak by aj ta zena mala postihnutie, kedze matka reagovala, ze o nu sa starat nebude.

Brokolicka

Od isteho veku by mala mama prenechat starostlivost o svojho syna zene/partnerke, lebo potreby muza sa menia a maju byt naplnene. Nejde iba o potrebu sexu. Tvoja mama ta zial vnima ako bremeno, podla jej vyjadrenia, inteligencne na tom zial nie je najlepsie, inak by pochopila, ze ta chudera jej moze pomoct so starostlivostou o teba a ju odbremeni, ak si si nenasiel dievca s podobnou diagnozou, to nepises.

Eddiakara

A kde pracujes? Ak sa zle pohubujes mozes sa stale zivit hlavou, aku skolu si si urobil? Idealne ked sa od matky odstahujes a zacnes novy zivot. Ak sa nevies o seba sam postarat mozno mas narok na nejaku opatrovatelku ja neviem ale verim ze nejake moznosti budu, skus zistit, napr. aj v nejakom spolku na pomoc ludom s tvojou chorobou. Tvoja matka ta bere ako svojho partnera, ziarli a nedopraje ti sex. Chce ta mat navzdy pre seba. Je to chory vztah. Zdrava matka co chce pre svoje decko to najlepsie by sa tesila ze jej syn si niekoho nasiel a je stastny.