Prvykrat na vysetrenie u urologa (som muz)

Príspevok v téme: Prvykrat na vysetrenie u urologa (som muz)
CoMaCaka

Co ma tam caka?
Mam problemy s erekciou ked masturbujem ze ma boli tesne pred vyvrcholenim v penise
Mam otazky:
- zisti lekar ze som este panic aj ked mam 28 rokov?
- ako prebieha samotne vysetrenie?
- budem sa musiet pred lekarom vyzliect?
- bude mi šahat na genitalie?
- budem musiet masturbovat pred nim aby zistil kedy mi bolesti vznikaju?
- budem musiet odovzdat tam moc alebo ejakulat?

Cikcak

A nie si ty gay, ked cakas analy a masturbacie u utologa a bojis sa, ze sa ti postavi? Na impotenciu doktor predpisuje viagry? A kolko zien sa stazuje na forach, ze partnerovi nestoji. Nechce sa mi verit, ze muxi su taki blbi, ze radsej abstinuju a rozidu sa s partnerkou, nez by navstivili doktora
To bolo kedysi, ze sa muzi hanbili

Teraz to treba riesit

CoMaCaka

Je dik
Takze si.lezal?
A nestoji sa pritom?
A pchal ti prsty aj do analu?
Vies ked vysetruje genitalie ..
Nebolelo to?
Aha viagru hej sak ja tiez nemam frajerku :D

HRuvio

Mám ro za sebou, a nebolo to až take zle ako som si myslel. Doktor bol priatelský, milý a mal pochopenie keď som mu vysvetloval moj problém. Najprv sa pýtal aky mam vlastne problém. Potom som musel stiahnuť nohavice, lahol som si a cez sono mi pozrel genitalie. Zistil že je všetko v norme tak mi ešte zobrali krv aby zistili či mam v norme aj hormony. Podla tobo sa bude postupovať ďalej. Hovoril ešte že mi može kludne predpisať viagru. Vtipne je že nemam ani priatelku takže by som ju memal ako vyskúšať.

bublinkaaa

pretože v 28rokoch nevedieť čo robi urológ je smiešne nehnevaj sa...
či zisti že si panic? a odkiaľ to ma vedieť pokial mu to sam nepovieš? panici si to pisu na čelo alebo ako?
vysetrenie ako každé iné- najprv odoberie anamnézu, popyta sa ta čo ta trápi a podľa toho robi ďalšie potrebné vysetrenie.
či sa budeš vyzliekať? no neviem a čo si myslíš? keď ideš ku koznemu čo mu ukazes? keď ideš k ocnemu čo mu ukazes?
ano dotkne sa ta na genitaliach, ako inak by ta mal asi vyšetriť?
masturbovat pred lekárom? to je tak absurdná otázka že si asi robíš srandu....
moč pravdepodobne ano, ejakulát pri tomto probléme asi skôr nie, ale vramci prvej prehliadky ti možno spraví spermiogram aby si vedel či je všetko v poriadku s tebou

SofiaElla

chlapi, držím vám palce a nebuďte "sračky". Ženy postupujú mnoho gynekologických zásahov a preventívnych obhliadok za svoj život. Okrem toho aj máme menštruáciu, sme tehotné, rodíme a musíme byť silné a zdravé. Tak sa nepoondite kvôli nejakej zdravotnej prehliadke.