Prečo mladí ľudia nosia tričká s logom NASA?

isabellawampire

:D :D :D Toto ich isto poteší. Aj ja si idem teda objednať až je to pravda aj keď som tomuto novému trendu tiež moc nepochopila

Obchodnikmili

Kvalitne tricka NASA, len u nas. Napiste do poznamky, ze ste z tohto fora a mate 50% zlavu. Autor temy ma u nas tricko zadarmo, ked napise do zlavoveho kuponu svoj nick (objednat zdarma moze max. 3 kusy)
shop.militaryrange.sk

Saboter

Keď niekoho takého stretneš , tak sa ho na rovinu opýtaj ,,,, neuspokojí sa len stýmito teoretickým i špekuláciami na tomto fóre

BezNarokov

Nie je to jedno? Sak nech si kazdy nosi co chce? Kľudne aj vrece od zemiakov a ruzovo-oranzove vlasy a biele strikovane ponozky v hnusne hnedych sandaloch. Fakt sa musime za kazdu cenu starat do druhych ludi?

Almarinos

Ja keď to vidím mám 100 chutí sa dotyčného opýtať, že prečo.  Som v meste, tak keď dnes takého stretnem tak sa dúfam prekonám a položím mu tú otázku a som zvedavý na reakciu. Ale už tuším dopredu, že budem vyzerať ako blb. :)

Amon- to je dobrý názor. Keď som za niečo tak to aj ukážem. Čiže má to vtedy ten zmysel. To je logika.

Matyo -mne to tiež dosť pripomína ľudí z Big Bang Theory :).
Ale ten seriál ma zaujal. Potom si spomenul ten pojem nerd, nepoužívam ho, nevedel som celkom čo to je, ale podľa wiki toho na mňa dosť pasuje