Kde som urobil chybu

Príspevok v téme: Kde som urobil chybu
tenpodvami

Ahoj dneska som sa nudil a nejakou nahodou ma napadlo ist na facebook a prezerat ho lenže som narazil na fotku kamarata tak som začal prezerat fotky kamaratov zo zš školy strednej a po čase som si povedal kde som urobil chybu ???. ked som pozeral na tie fotky pripadalo mi to akoby si každy žil vysnený život každy ma prekrasnu frajerku drahe auta zaujimavy život a ja nemam nič ešte aj ten z ktoreho sme si na škole robili srandu sa ma lepšie ako ja. možte mi povedat prečo som taky ubohy ? kde som urobil chybu ? :(

Janko 12

Chybu si urobil v tom, že sa porovnávaš. Ak sa uspokojíš s tým čo už máš a čo si dosiahol, budeš šťastnejší ako ľudia z tých fotiek.
Pretože ak by si aj mal viac, stále tak budeš zazerať na niekoho, kto ma toho ešte viac.

este dobre

to je este dobre, ja som zazila baby z IG alebo FB (kamaratky ci frajerky kamaratov), ktore mali neskutocne fotky ze wow. a ked som ich stretla nazivo, tak som ich ani nespoznala. bez vsetkych tych filtrov a jednej naucenej pozy, kde sikovne skryli nesumernosti a nedostatky sa zrazu z ebacky stala uuuuplna seda mys, akurat s kriklavo vytetovanym obocim.

valermo

Ono kazdy sa podla mna snazi fotkami ukazat aj to, co proste pravda nie je, len aby si to ostatni mysleli. To je asi tak cele. Nie vsetkemu co vidis, treba verit

Dennon

A keby som mal auto rovno z BMW fabriky a pannu v posteli tak by si si uvedomil že ty nemáš okrem dristov nič.Lebo hlúpy Slovák nič vo svete neznamená a je slávny iba alkoholizmom závisťou a zlodejinou.

Matyo

Ak považuješ vlastníctvo nejakej ojetiny na parkovisku alebo "ojetiny" v posteli za vysnívaný život, tak si asi vážne chudák. Život nie je iba o autách a frajerkách, aj keď mladému človeku sa to tak môže zdať, ale pochopíš časom, že im nemáš čo závidieť...

Salamistka

Ja som si tiez tak prezerala minule facebook s podobnymi myslienkami. Az som chytila nervy a zrusila ho. Alebo je dobre zrusit sledovanie vsetkeho a vsetkych aby sa ti skoro nic nezobrazovalo v novinkach a zbytocne ta to nebude drazdit a nebudes mat obsesivne nutkanie stale skrolovat a skrolovat a mozno ti zostane cas aj na nieco uzitocnejsie a zmysluplnejsie nez sa pseudoporovnavat s ostatnymi "fejsbukarmi"...

nekukajtam

To raz vraveli v telke ze ludia ktori sa na fb porovnavaju a inymi tym ze sleduju ivh profili maju vacsi sklon k depresiam .
Tak ich nesleduj a budes v poho