Kde som urobil chybu

Príspevok v téme: Kde som urobil chybu
tenpodvami

Ahoj dneska som sa nudil a nejakou nahodou ma napadlo ist na facebook a prezerat ho lenže som narazil na fotku kamarata tak som začal prezerat fotky kamaratov zo zš školy strednej a po čase som si povedal kde som urobil chybu ???. ked som pozeral na tie fotky pripadalo mi to akoby si každy žil vysnený život každy ma prekrasnu frajerku drahe auta zaujimavy život a ja nemam nič ešte aj ten z ktoreho sme si na škole robili srandu sa ma lepšie ako ja. možte mi povedat prečo som taky ubohy ? kde som urobil chybu ? :(

niejechyba

v prvom rade si treba uvedomiť že nikto na facebook ani instagram nedáva negativne veci! každý tam dava len to pekne, takze to potom vyzerá že ma každý ideálny život. myslím to naozaj úprimne. čo si myslíš že tam budú ľudia dávať svoje osobne zdravotné finančne problémy? vieš koľko takých ľudí poznám? a potom v realite som bola prekvapená keď sa trochu pripili alebo boli len prehnane úprimní a začali si vylievať srdce... mat taky pocit je normálne, aj mne sa to obcas stáva, ale treba si uvedomiť že to čo je na internete ešte nemusí byt každodenná realita.

nekukajtam

Ludia na fb klamu , davaju take fotky na svoj profil kde chcu posobit aky siprovy zivot vedu, ze krasna frajerka, skvela rodina, skvela praca, krasne auto atd.
Ale auto je dakde na leasing, byt ci doma na uver, frajerka sa len dobre nalicila ale v skutocnosti je to spata, manzelstvo je naprd ..
Vsetci klamu a najma na instagrame a fb.
Preto tam uz niesom lebo je to len o pretvarke ale realita ina.

telgart

co to trepes? kazdy si tak pripada, kazdy! si myslis, ze kto ma drahe auto je automaticky stastny? blbost na entu. kazdemu chyba nieco ine.