Najúčinejšie probiotikum?

nazor

Najlepšie probiotikum je také ktoré vznikne samo v crevach z dobrého jedla a spôsobu života. A naopak, žiadne biokapsule nepomôžu ak budeš mať pokazené trávenie.

tomas==

Ahoj, ja mám dobrú skúsenosť s laktobacilmi Biopron 9- www.pilulka.sk Užívajú sa 2 tabletky denne na zapitie počas jedla. Sú vraj odolné voči žalúdočným kyselinám, a tak sa dostanú až do hrubého čreva. Ja objednávam cez stránku www.kodino.com kde vďaka zľavovým kupónom môžeš ušetriť viac.

Defcon

Na znacke ani trochu nezalezi. Zalezi od tvojho stravovania aby si tym probiotickym kulturam poskytol co najlepsie podmienky na rozmnozenie. Kyslomliecne produkty, vlaknina......

Janko 12

Pri vsetkych probiotikach ide o to, či chces liecit:
1. vrchnu čast travenia - pazerak zaludok a zaciatok tenkeho creva,
2. spodnu čast - koniec tenkeho creva a hrube crevo.
Podla toho volis formu:
1. prasok, kvapky
2. probiotika zabalene do kapsul - odolaju kyseline v zaludku.

Najlepsie su pre kazdeho ine, treba skusast a sledovat vplyv na travenie, ci sa zlepsuje alebo nie. Ak nepocitujes zlepsenie ani po troch tyzdnoch uzivania, treba probiotika vymenit za ine.
Sledovat expiraciu, kupovat co najnovsie a skladovat v chladnicke.

Top su : VIVOMIXX 112 mld. 10ks asi 10€ kapsule
VIVOMIXX 450 mld. 10ks asi 20€ prasok
PROBIOLACT 10mld. 30ks asi 8€ kapsule

Janko 12

Pri vsetkych probiotikach ide o to, či chces liecit:
1. vrchnu čast travenia - pazerak zaludok a zaciatok tenkeho creva,
2. spodnu čast - koniec tenkeho creva a hrube crevo.
Podla toho volis formu:
1. prasok, kvapky
2. probiotika zabalene do kapsul - odolaju kyseline v zaludku.

Najlepsie su pre kazdeho ine, treba skusast a sledovat vplyv na travenie, ci sa zlepsuje alebo nie. Ak nepocitujes zlepsenie ani po troch tyzdnoch uzivania, treba probiotika vymenit za ine.
Sledovat expiraciu, kupovat co najnovsie a skladovat v chladnicke.

Top su : VIVOMIXX 112 mld. 10ks asi 10€ kapsule
VIVOMIXX 450 mld. 10ks asi 20€ prasok
PROBIOLACT 10mld. 30ks asi 8€ kapsule

Tomas 12345

Tuším je to jedno probiotikum ktoré sa dáva do chladničky ale neviem ako sa teraz volá, ale ževraj to je najucinejsie, spýtaj sa v lekarni na neho.

pravdajelenjedna

V nejakej štúdií som čítal že branie probiotik aby bolo ucinne treba brat az 3 mesiace ... skusim pohľadať ked budem na PC