Na dne, s myslienkami na koniec

Príspevok v téme: Na dne, s myslienkami na koniec
Luzer

Zdravim, netusim, ci toto bude niekto vobec citat, ale aspon sa vyrozpravam. Pripadam si ako stary kon, hoci mam len 36 rokov. S skratke moj pribeh: rodicia sa rozviedli, ked som mal 15, mama bola zavisla a dusevne chora, otec ozran. Vystudoval som VS, po skole som pracoval a zivil sa sam v roznych mestach po Slovensku. Vtedy som prepadol tipovaniu a rulete. Ako tisicky inych pripadov ani ja som nedopadol inac a skoncil som na dne. Dlhy v bankach, nebankovkach, od sukromnych osob vo vyske viac ako 100 tisic eur. Navyse mi zistili diabetes, ked som mal 30 rokov, z choroby mi zhnil chrup, mam komplikacie sposobene cukrovkou. Nemam vlastne byvanie, vlastne auto, rodina ma zavrhla - myslim surodencov. Byvam v podnajme, mesacne splatky mam vo vyske viac ako 2000 eur mesacne, zarobim cca 1800-1900 eur. Robim 280 hodin mesacne, uz nevladzem. Vsetko, co zarobim, skonci ako splatka. Nemam ziadny zmysel zivota. Nevidim pred sebou ziadnu svetlu buducnost, nemam motivaciu. Mam kamaratov, ale su to skor len znami, skutocneho priatela nemam ziadneho. Nemam ani priatelku, ved kto by chcel chronicky choreho cloveka, navyse zadlzeneho do konca zivota bez buducnosti. Neviem, ako dalej...
gambler36@centrum.sk

Xxl391

Gambler
Moja mama platila za matrac 2000€ a len uroky boli 600€ a ked som sa jej pytala jak to mohla podpisat nevedela odpovedat.Spala na nom raz
Tak mne to bolo smiesne ja by som zanho nedala ani 60€
Na dovolenke pri mori este nebola
Mohla tie peniaze rovno vyhodit z okna

Xxl391

Nech Boh ochrani vsetkych sucitnych ludi pred zlodejmi a nech zlodeji padnu do svojej vlastnej pasce- nech su oklamani

GambIer

Salamistka, by si sa cudovala, kolko ludi sa da velmi lahko zblbnut i ked sa zdaju byt inak normalni. Hlavne ak sa na nich ide cez emocie a to podvodnici velmi dobre vedia vycitit. Vsak si precitaj spravy, dochodcovia kupia predrazene blbiny, das foto zraneneho psika na socialnu siet, ze potrebuje veterinara, slub dobre platenu pracu v zahranici a vypytaj na poplatky, slub niekomu nehnutelnost alebo auto za supervpeniaze, len ze treba dat zalohu, lebo to niekto vyfukne... mam pokracovat?

GambIer

Robis 13 hodin denne cele mesiace? To sa nesmie a ani by si to nezvladol a je jedno, ci robis fyzicku alebo dusevnu pracu. A zrazu chces vsetko poctivo splatit? Ved len uroky NBS z tej sumy su vyssie ako tvoj zarobok. A nevies o osobnom bankrote? Fake ako vysity.
Ludia nieze niekto napise na ten mail, predpokladam ze bude psychicky vydierat, aby mu niekto poslal prachy. Na co ine by ho pisal, vsak rady moze dostat priamo na fore. V uliciach mame plno Bulharov a Rumunov, ktori to hraju na city...

neopustajsa

Veriteľov požiadaj o splátkový kalendár s výškou splátky ktorú utiahneš, neskôr by si mohol ísť na osobný bankrot.Keď si toľko€ dokázal zohnať na gamble tak 2xtolko zoženieš pre seba a rodinu!