Na dne, s myslienkami na koniec

Príspevok v téme: Na dne, s myslienkami na koniec
Luzer

Zdravim, netusim, ci toto bude niekto vobec citat, ale aspon sa vyrozpravam. Pripadam si ako stary kon, hoci mam len 36 rokov. S skratke moj pribeh: rodicia sa rozviedli, ked som mal 15, mama bola zavisla a dusevne chora, otec ozran. Vystudoval som VS, po skole som pracoval a zivil sa sam v roznych mestach po Slovensku. Vtedy som prepadol tipovaniu a rulete. Ako tisicky inych pripadov ani ja som nedopadol inac a skoncil som na dne. Dlhy v bankach, nebankovkach, od sukromnych osob vo vyske viac ako 100 tisic eur. Navyse mi zistili diabetes, ked som mal 30 rokov, z choroby mi zhnil chrup, mam komplikacie sposobene cukrovkou. Nemam vlastne byvanie, vlastne auto, rodina ma zavrhla - myslim surodencov. Byvam v podnajme, mesacne splatky mam vo vyske viac ako 2000 eur mesacne, zarobim cca 1800-1900 eur. Robim 280 hodin mesacne, uz nevladzem. Vsetko, co zarobim, skonci ako splatka. Nemam ziadny zmysel zivota. Nevidim pred sebou ziadnu svetlu buducnost, nemam motivaciu. Mam kamaratov, ale su to skor len znami, skutocneho priatela nemam ziadneho. Nemam ani priatelku, ved kto by chcel chronicky choreho cloveka, navyse zadlzeneho do konca zivota bez buducnosti. Neviem, ako dalej...
gambler36@centrum.sk

Salamistka

Hm, napadlo ma dat osobny bankrot ale neviem absolutne na co vsetko sa to da uplatnit, ak si len nejakej osobe dlzny tak to ti je naprd.

Tiez ma aj napadlo ako tu uz bolo spomenute, odcestovat do zahranicia, vzdat sa na nejaky cas svojho komfortu a byvat trebars aj na tej ubytovni ale zasa by si dobre zarobil ak by si nasiel nejaky dobry flek, lahsie by sa ti splacali dlhy.

Ta cukrovka ma mrzi ale da sa s tym celkom normalne fungovat ak dodrzujes spravnu liecbu a rozhodne to nie je nejaka hrozostrasna choroba kvoli ktorej by si sa mal citit nejak menejcenne nez ostatni, tiez to ma kopec ludi a ziju.

Nie si prvy ani posledny, co ma taketo financne problemy ale treba nejak najst si tu cestu z toho von, sam si sa do toho dostal tak sa musis z toho aj sam dostat.

StaryKon2

Nuz, najlepsie by bolo niekam utiect, lebo toto nie je zivot, ale to je Peklo v Pekle, Peklo v Pekle, totalne Peklo v Pekle. Alebo sa dohodni s bankou, nech to vsetko zacaluje a potom budes platit nizsie splatky. Ale vsak ked len robis a robis, tak ti chyba nadhlad, lebo ani nemas cas uvazovat nad tym, aby si nieco vymyslel. Vyzit z cca. -200 eur mesacne to sa ako da?? Vsak to ani virtuozo nedokaze. To je nieco ako jeden moj kamos, ktory namiesto vyplaty musel kazdy mesiac este doplatit, min.2, 3 litre. Zarabal ako robotnik 2000 euro, tak si zil ako pan. Peniaze nemaju dobry vplyv na psychiku, lepsie je ich mat vo forme diamantov, potom z toho cloveku tak neklepe na hlavu a nechyta taku maniu, co mi hovoril jeden kamos.

Xxl391

Ahoj.
Pozri sa.Dufam, ze si nehladas zas nejaku naivnu ovecku ktoru oberies o peniaze, lebo to je skarede
Gamblerstvo je forma choroby, ktora sa musi liecit- nasledky su nedozierne.
Si registrovany u lekara s touto diagnozou a podstupil si liecbu?
Zname pripady- skoncili samovrazdou..Viem o takom pripade.

Ak si taky schopny a sikovny ze v Slovenskej republike si schopny zarobit 1900€ tak v zahranici za tu istu pracu dostanes 2x viac.Vies nemecky alebo anglicky? 1000€ ti vzdy ostane na zivot
Nemas auto byt- na to sa vykasli pokial nespis pod mostom a byvas v najme- vela ludi tak zije
Rodina ta zavrhla- dokial budes kradnut peniaze a nevracat, tak sa im necuduj.Aj ti co ti pozicali museli byt v tej praci 180 hodin mesacne aby ti mohli pozicat
Ak sa zmenis mozno sa v buducnosti nad tebou zlutuju ale musis sa preukazat ze si sa zmenil
Ked pridu na teba samovrazedne myslienky vies kde je najblizsi kostol a kde mas Boha hladat.Klakni na kolena a pros o pomoc
Bude to tvrda cesta ale nie nemozna.

srandada

...v prvom rade liečba, ak sa z toho nedostaneš neurobíš krok vpred, je dobré, že si to vieš priznať...potom možno práca aj s ubytovaním, aby si ušetril na nájomom, neviem čo robíš, ale v zahraničí chlapi zarobia aj tri tisíc a viac za menej odrobených hodín...