Z nicoho nic zapaly v tele, zle hojenie ran, alergie, intolerancie, co sa deje? Sype sa mi imunita?

Príspevok v téme: Z nicoho nic zapaly v tele, zle hojenie ran, alergie, intolerancie, co sa deje? Sype sa mi imunita?
Nechapem1

Ahojte, cim to moze byt, ze posledny rok sa na mna vsetko nabaluje? Nemyslim teraz choroby ako chripka a pod. ale veci autoimunitneho charakteru, zapaly klbov, alergie take silne, ze mi hlieny stekaju dolu hrdlom denne, intolerancie potravin (kravske mlieko, hranicny histamin atd) to vsetko v jednom roku, nikdy mi predtym nic nebolo, vie mi niekto povedat co sa deje a co s tym? Nezaberaju mi antihistaminika, nezaberaju lieky na zapaly, dokonca ani obstreky, ani injekcie (tu sa uz bavim s lekarmi o moznosti bioliecby), intolerancie riesim vysadenim danej potraviny, ale co dalej? Nevladzem uz. Citim sa aj strasne slabo, doslova ako keby mi nieco nicilo telo zvnutra. A taktiez sa mi posledny rok velmi zle hoja rany. Plus alergia na psa, cely zivot zijem so psami a milujem ich a teraz toto, srst ma doslova dusi. Co je so mnou:(