Z nicoho nic zapaly v tele, zle hojenie ran, alergie, intolerancie, co sa deje? Sype sa mi imunita?

Príspevok v téme: Z nicoho nic zapaly v tele, zle hojenie ran, alergie, intolerancie, co sa deje? Sype sa mi imunita?
Nechapem1

Ahojte, cim to moze byt, ze posledny rok sa na mna vsetko nabaluje? Nemyslim teraz choroby ako chripka a pod. ale veci autoimunitneho charakteru, zapaly klbov, alergie take silne, ze mi hlieny stekaju dolu hrdlom denne, intolerancie potravin (kravske mlieko, hranicny histamin atd) to vsetko v jednom roku, nikdy mi predtym nic nebolo, vie mi niekto povedat co sa deje a co s tym? Nezaberaju mi antihistaminika, nezaberaju lieky na zapaly, dokonca ani obstreky, ani injekcie (tu sa uz bavim s lekarmi o moznosti bioliecby), intolerancie riesim vysadenim danej potraviny, ale co dalej? Nevladzem uz. Citim sa aj strasne slabo, doslova ako keby mi nieco nicilo telo zvnutra. A taktiez sa mi posledny rok velmi zle hoja rany. Plus alergia na psa, cely zivot zijem so psami a milujem ich a teraz toto, srst ma doslova dusi. Co je so mnou:(

ine priciny

Z môjho laického pohľadu treba riešiť v prvom rade psychickú pohodu a upokojenie sa po traume. Lieky nezaberajú, pretože to všetko pravdepodobne spustil práve ten stres. Možno by pomohol psychológ alebo akékoľvek kroky vedúce k duševnej rovnováhe. Vyrozprávať sa niekomu blízkemu a dostať zo seba všetky bolesti, krivdy a sklamania.

Nechapem1

So sluchom problem nemam. Zabudla som dodat, ze som mavala strasne migreny a zrazu ma hlava nebolieva, ale mam v nej ten tlak a neurcity pocit ako keby tocenia sa. Zajtra sa idem objednat alergo/imunologovi na odporucanie ORL lekara, kedze mi nepomahaju lieky...

Nechapem1

Liecba zatial nesteroidnymi antireumatikami napr. Flector, injekcie, 1x obstrek a na zahlienenie Zodac, kortikoidy do nosa a 10 tabletiek som mala na vykaslanie nic nepomaha. Stres som mala extremny minuly rok, samovrazda v rodine. Problem s SI klbmi zacal v januari, problem so zahlienenim cez leto, cca v maji. Neviem sa pohnut dalej. A k tomu mam ako keby tlaky v hlave, neurcity pocit, ako keby sa tocila? Neviem ci za to mozu tie hlieny? Neviem to identifikovat, to sa k tomu pridalo asi pred mesiacom. Takze tak:(

Meridian

Konečne si už uvedomme ,že človek nieje len telo čiže telesné.
Každý chodí k lekárovi aby mu niečo dal...
Ale pokial neluečime aj energetické telo ,ktoré je súčasťou niečoho väčšieho nad naše chápanie nikdy sa nemôžeme vyliečiť.
Ďalej je tu myseľ na ktorú sa treba tiež zamerať
Čiže treba liečiť vždy na úrovni aj ducha a aj mysle lebo toto sa manifestuje do tela.
Medicína hľadí len na dôsledky nie na príčinu preto vyliečenie je krátkodobé alebo žiadne.
Nájdi si literaturu,knihy,videa niečo čo ta posunie zaoberať sa aj vecami vo svojm vnútri.
Skutočné príčiny chorôb,duchovné príčiny chorôb ,vnútorné príčiny chorôb...niečo z toho si daj do vyhľadávača a začni pátrať a starať sa o seba ak to neurobíš nikto iný ťa nevilieči !!!!!!!!!!

ine priciny

Nejaké životné zmeny za posledný rok? Nemusíš na všetko odpovedať sem, ale skús odpovedať sebe. Možno ti to spustilo práve niečo úplne iné, treba potom robiť nápravu v tých smeroch, nie riešiť následky. Porozmýšľaj aj nad tým...

ine priciny

A čo tvoj psychický stav nezávisle od fyzického stavu? Ako si na tom? Nejaké pracovné, vzťahové či finančné problémy? Veľa stresu? A čo tvoja strava? Stravuješ sa tradične alebo sa snažíš extra zdravo? Ješ mäsitú či bezmäsitú stravu?

pravdajelenjedna

Skúšali vam liečbu antibiotikami alebo antivirotikami? Podľa vašich príznakov mi to príde na reumatoidnu artritídu, čiže ak vam toto nevylúčili by som skúšal riešiť toto s doktorom.

Nechapem1

Krv - Mierna anemia, ANA protilatky pozitivne, mierne zvysene CRP, to je vsetko =/ Zapalove ochorenie SI klbov - sakroileitida.