Nemám vo svojom živote opačné pohlavie (partnerku, kamarátku)

Príspevok v téme: Nemám vo svojom živote opačné pohlavie (partnerku, kamarátku)
Bezzeny

Ahojte. Mám dvadsaťštyri rokov a ja to poviem tak ako to je a ako to vidia moje oči a zrkadlo. Nie som pekný chlap, skôr niekto od priemeru nižšie a viem, že ženy nepriťahujem. Veď to poznáš, no nie? Vidíš a vnímaš či sa o teba opačné pohlavie zaujíma, či sa ti prihovorí alebo sa za tebou obzrie. Ja som takéto situácie nikdy nezažil.
Jednoducho som pre ženy vždy vzduch. Momentálne mám vo svojom živote len samých chlapov a dosť mi to vadí, teda aby som to upresnil. Chlapi, teda moji kamaráti mi nevadia, tých mám rád aj čas s nimi, ide o to, že ja aj v práci pracujem len s chlapmi a ich teda vôbec rád nemám a ja prácu považujem len za nutnosť, lebo potrebujem peniaze. Nič iné pre mňa robota neznamenala. No, ale mňa štve toto: že žijem ako keby na mužskej planéte, mne to ide často na nervy, však ja by som chcel aj dievča, porozprávať sa, počuť občas ženský smiech a hlas. Niekedy ma to totálne frustruje a mám z toho depresie. Mal som vzťah, ale opustila ma po pár mesiacoch, to bolo všetko. Som absolútne bez kontaktu so ženami v mojom veku. Naposledy som sa rozprával so ženou v mojom veku v minulom roku mesiac november, to som ju prehovoril na stretnutie, ale po hodine už niekam preč išla. Mňa takýto život prestáva baviť a začínam na sebe sledovať stále väčšiu uzatvorenosť pred svetom, už ma ani do práce nebaví chodiť

Sowka

jatrubka sa čuduješ ak je roky osamelý? Viac by som sa čudovala, ak by bol optimistický a veselý. Inak, toto si všímam v poslednej dobe, že osamelí muži trpia viac. Trpia viac vo svojej realite bez partnerky ako ženy v rovnakej situácii. Aspoň čo vidím v mojom živote. Chlapov osamelosť ničí viac.

Pauluska

Cim som starsia, tym castejsie pracujem s hypotézou, ze nie kazdy na tomto svete ma osudoveho partnera, lebo ak by ho mali, tak by ho stretli.

mimoosud

tak je neviem potom, kde su osudovi partneri tych, co sa zasamovrazdili
mozno si slobodnou volou zvolili iny zivot a nechceli ist v sulade so svojim osudom, pricom ich osudovy partner to musi potom tahat az do konca zivota sam, ci az sa nerozhodne to ukoncit

Pauluska

mimoosud čo to píšeš? keby on bol jej osudový a osud vie, že chce spáchať samovraždu a osudovú ženu má blízko, tak predsa kto má teraz viac zasiahnuť, keď nie osud a spojiť ich?!

mimoosud

ved k comu by ti aj bolo, ze ta tvoja prava je mozno kdesi nedaleko teba, dokonca ta pozna? K nicomu, mozno i na tvoj pohreb pride a nikdy sa to nedozvie...proste bude s nahradnym muzom bez lasky, ked jej odide ten osudovy.

mimoosud

no hej, nieco takeho sa neda kupit a ani si to vydupat a hlavne sa za tym zbytocne nehnat, ak to neprichadza same
problem je skor, ze ludia sa zaplietaju s nespravnymi ludmi ci chodia za tymi spravnymi s nespravnymi zamienkami, potom nemaju sancus a stretnut v tom spravnom case na spravnom mieste alebo ak by aj ano, len sa obchadzaju