Nemám vo svojom živote opačné pohlavie (partnerku, kamarátku)

Príspevok v téme: Nemám vo svojom živote opačné pohlavie (partnerku, kamarátku)
Bezzeny

Ahojte. Mám dvadsaťštyri rokov a ja to poviem tak ako to je a ako to vidia moje oči a zrkadlo. Nie som pekný chlap, skôr niekto od priemeru nižšie a viem, že ženy nepriťahujem. Veď to poznáš, no nie? Vidíš a vnímaš či sa o teba opačné pohlavie zaujíma, či sa ti prihovorí alebo sa za tebou obzrie. Ja som takéto situácie nikdy nezažil.
Jednoducho som pre ženy vždy vzduch. Momentálne mám vo svojom živote len samých chlapov a dosť mi to vadí, teda aby som to upresnil. Chlapi, teda moji kamaráti mi nevadia, tých mám rád aj čas s nimi, ide o to, že ja aj v práci pracujem len s chlapmi a ich teda vôbec rád nemám a ja prácu považujem len za nutnosť, lebo potrebujem peniaze. Nič iné pre mňa robota neznamenala. No, ale mňa štve toto: že žijem ako keby na mužskej planéte, mne to ide často na nervy, však ja by som chcel aj dievča, porozprávať sa, počuť občas ženský smiech a hlas. Niekedy ma to totálne frustruje a mám z toho depresie. Mal som vzťah, ale opustila ma po pár mesiacoch, to bolo všetko. Som absolútne bez kontaktu so ženami v mojom veku. Naposledy som sa rozprával so ženou v mojom veku v minulom roku mesiac november, to som ju prehovoril na stretnutie, ale po hodine už niekam preč išla. Mňa takýto život prestáva baviť a začínam na sebe sledovať stále väčšiu uzatvorenosť pred svetom, už ma ani do práce nebaví chodiť

Vranaa81

Bezzeny napr niektore zeny vo svete co maju skoly a zarabaju super...nie slovenky...domace...mi povedali...ja by som ta brala na vztah keby som sama ..pacis sa mi...a ja jej vravim ale ved ja nemam peniaze postavenie to co ty...a ona to nevadi...mne peniaze netreba ich mam dost aj titulov...ja chcem cloveka...a ked si to porovnam so slovenkami ktore su vo svete maju skoly postavenie peniaze...tie chcu este od seba veciu kapacitu nez su same oni...im nestaci to co maju...chcu viac...je pravda ze tato skupina je inteligentna na urovni vie sa spravat obliect...no muz bez penazi a pozici nema unich sancu...u domacich hej...tie mi povedali toto...ja to matrialne mam este chcem lasku...ved tu je dost prace dost a staci ze pracujes..uplne ina mentalna uroven.

Vranaa81

Ked ta to nebavi doma id do sveta...hranice su otvorene..nesed doma...to poznam..ja som dlhe roky vo svete...vidis inych ludi ine nazory...nevravim ze svet je spickovy ...ale zmena padne dobre kazdemu...tam kde zijes sa to nezmeni zo zenami...sk je mala chudobna krajina kde sa chce mat kazdy dobre co je pochopitelne a tie zeny vedia velmi dobre kde a kto ma peniaze..kto ma vplyv postavenie ..atd...pouvazuj nad zmenou krajiny...

Vranaa81

Ahoj,

Viem Ta pochopit to mas tak. Mlade zeny od 18-35 rokov sa snazia ulovit muza s postavenim peniazmi ..vyzor pre zenu az tak dolezity nieje pokial mas peniaze auto byt ..to zeny vedia prekusnut..samozrejme ak budes vyzerat ako americky herec a nebudes sa obliekat ako vecina muzov na sk do sivej farby a ciernej pripadne modrej je to plus...dalsia vyhoda je ak si maco a grazlik...to u zien boduje...asi chcu vzrusi bitku a podobne...nediv sa ze na sk je vela slobodnych matiek a rozvedenych zien....tie tiez chceli peniaze..a vplyvnych muzov..nevyslo a skoncili odpisane...po 35 si neskrtnu...ked boli mlade na slusneho muza a dobraka by ani nepozreli..bol by si prilis dobry a nudny...cize kamarat...robis jej blbecka a amaterskeho psychologa...ale keby si chcel mat snou vztah a nieco uprimne nedovoli ti to...cize spat a sexovat bude s grazlom a darebakom a k tebe sa bude vyplakavat chodit..divim sa muzom ze vobec taky servis robia zenam a su naivny ako ich zena po case z kamaratsva da do vztahu...po vecine tieto zeny nemaju prehlad uroven nic..vypocitave a hlupe...ked ostanu same az potom im to cvakne ale je neskoro.

Vo svete napr som spoznal chudobne dievca z oravy...vyzerala vcelku dobre...v hlave taky priemer...ta zena je vzdy s iteckarmi...tusim sa jej podarilo zbalit iteckara vo svajciarsku...co znamena ze ten muz zaraba 15-20 tisic frankov...samozrejme ide o cistu lasku...keby chodila s kucharom ci pomocnym robotnikom este by som uveril na lasku...a tak by sme mohli pokracovat.

Media casopisy robia zo zien zlatokopky..kazda chce zit v luxuse s bohatym muzom...ale nech si uvedomia ze ten co ma peniaze a aj keby si ich zobral on velmi dobre vie ze im ide len o peniaze...ale aj bohaty clovek chce byt s niekym...on vie ze ked ju vymeni dalsie zeny mu same lozia do postele...staci povedat kde zijes a co robis...a tie bajky ich o laske ked tu clovek cita...zeny su zname tym ze jedno hovoria a druhe robia..same klamstvo...kamosko rad by som ti pomohol len neviem ako...verit na lasku je nezmysel...laska moze byt ta cista nezistna medzi rodicom...ale medzi muzom a zenou je to obchod...cim to clovek skor pochopi tym lepsie...dnes co by dali tie rozvedene a slobodne matky s detmi co mali kedysi grala za teba? aby si sa postaral...len aby ta vyuzili...take su...ale muz si vzdy vyberie mladsiu a nie zenu zo zavezkami...luto mi je klen tych deti v rozbitych rodinach nie tych zien.

Zi si svoj zivot..rob sport cestuj...a zameraj sa nie na sk zeny ale na zeny vo svete...tam by som povedal v niektorych statoch nieje to tak skazene ako unas...a keby ti to palilo v hlave urob si skoly postavenie...a potom si najdi nieco fakt dobre...ale vzdy ostan clovekom..dobrym...nikdy sa nemen kvoli zene...nebud grazel darebak.

Tomas 12345

Musíš spraviť nasledujúce veci :

1) Nebývať v byte/dome sám. Ked totiž človek žije sám v byte/dome, tá samota na neho začne mimoriadne doliehať. Ja hoci som introvert a asociál, nevedel by som bývať sám. Takýto typ samoty je už aj pre mna extrémny. Kebyže nebývam s rodičmi tak by som si asi zaobstaral celú armádu zvierat psov a mačiek aby mi nebolo tak smutno.

2) Nájdi si svoje štastie v Bohu a partnerské vzťahy ber len niečo ako bonus. Pokial si svoju vieru v Boha posilníš naplno tak dostaneš dar viery kedy ti bude viera ku štastiu stačiť.

Zuzka8

Podľa mňa nemusíš mať hneď dievča, v podstate sú to žiadosti, ako nemyslím, žeby som neverila v lásku, ale keď nie je tak nie je. ..no. Sú aj iné druhy lásky. Inak som Ti chcela napísať, že ver tomu, že aj keby si mal dievča, tak to neznamená, že sa budeš mať hneď dobre abo tak. ... Žeby si už nikdy necítil prázdno v duši a nemal problémy.

Inak máme aj tak zmýšľať, že čo by sme mohli darovať tomu druhému človeku, teda budúcemu partnerovi, dokiaľ ho človek nemá. mám pracovať na tom, aby sme sa vedeli postarať o druhého (t.j. varenie, spravovanie peňazí, starať sa o sv. zdravie,...). Nie je to tak, že nám má hneď padnúť do rúk.

Javier

Cawte ľudia ja som tiež nikdy nemal vzťah no vždy som si to len vtedy uvedomoval keď som nebol v pohode a keď som bol spokojný na vzťah som ani nepomyslel nemám síce este toľko rokov že by sa to dalo nazvať katastrofou mam 28 a nedávne som sa vrátil asi z mojej najväčšej výzvy môjho života ísť sám na dovolenku pri more doma v kľude sa o tom pekne snivalo no keďže som bojazlivy bolo to ťažšie zrealizovať no nakoniec sa podarilo no a keďže som tam bol sam spoznával som samého seba som zistil iste veci ktoré som nevnímal pred tým ako napr. Aby človek využil svoju príležitosť ktorú najprv musí vidieť a aby mohol niečo riešiť musí byť človek spokojný sám so sebou a byť otvorený voči ľuďom celkovo. Uvedomil som si na sebe ze ja som vždy len chcel dievča ako nárok ale sám som jej nemal čo ponuknut lebo keď som niečo riešil hneď som sa strašne zaľúbil ale nikdy som ani nevyjadril pocity a som zistil aj ze som v sebe potláča dobrú náladu to už som si nejako naprogramoval od detstva a v Rodine. Teraz potom všetkom ako som prišiel domov som rozmýšľal ze v takýchto veciach by som chcel osobnostné rast Nechcem meniť celkovo seba ale len tieto veci a učiť sa aj cestovať lebo ľudia čo cestujú som si tiež všimol sú viac ľudia a nemajú také ego a presne takych okolo seba potrebujem nových ludi takže ak je tu niekto kto by chcel niečo vymyslieť som za a môžme sa dat dokopy
Caute