Preco je skor zauzivane, ze chlap je starsi ako zena?

Príspevok v téme: Preco je skor zauzivane, ze chlap je starsi ako zena?
Weronicka

Preco sa u nas skor akceptuje, ked je chlap starsi ako zena? Zeny sa dozivaju v priemere o 7 rokov viac, tak z ciste praktickeho hladiska by zeny mali mat v priemere o 7 rokov mladsieho muza, pretoze ked im umrie, tak potom este ziju 7 rokov same a je to pre ne velmi tazke, pretoze su na muza uz navyknute a v starobe sa tazko meni zivot, ci zivotne navyky. Co si o tom myslite?

xxxtttnnn

zaujimave, ako su ludia ,,akoze,, s tym strasne v pohode pritom realita je ina
a potom len odsudzuju a nemaju pre to pochopenie

vek podla mna nieje problem, problem ste vy ludia
vsak zi a nechaj zit - no a co ked sa mladsi zalubi do starsej a starsia do mladeho a naopak stary do mladej !!!
preco by nemohli spolu robit co chcu oni 2 ... no ale nebudu pretoze by taky vztah ludia znicili odsudzovanim a aj preto je takych vztahov malo
mimichodom tu na slovensku zijeme este stale v stredoveku uvedomte sa

momentik25

pretože ženy to tak chcú!

mladé hlúpe pipky chcú 25-30-40 ročných ktorí sú už zabezpečení a majú auto, byt, dobrú prácu a oni môžu prísť do hotového.
chcú skúsených chlapov a starší vek v nich evokuje skúsenosť.
mladí chlapci by podľa mňa nemali problém aj keby ich partnerka bola staršia, ale keď je staršia tak sa neho pozerá ako na chlapčeka, ako na zajačika a to je pre chlapa celkom dosť ponižujúce ak teda nevyhľadáva len ženu na sex, vtedy je v pohode s tým že je "zajačik"

tiež by som nemal problém, ale presne kvôli tomuto nechcem staršiu, lebo by ma mala ako svojho syna a nie ako partnera...

614

My, co vyzerame ovela mladsie si nic dokazovat nemusime. Ved vsetci naokolo krutia hlavami, ze v skutocnosti nemam o 10 rokov menej a nechcu nam to pomaly ani verit.

z TT

Pretoze made masko lepsie chutiiii :D

Ale vazne, preco? Lebo je to tak odjakziva aj ked sa najdu zeny co kaslu na zauzivane pravidla a idu si svoje.
Mam susedu, ma 42 rokov, rozvedena, jedno dieta a nasla si mladsieho o 9rokov.
Vyzeraju byt stastny, nehadaju sa ako ona s predoslim manzelom, v sexe su asi tiez dobri lebk v noci odtial niekedy pocut ako si to rozdavaju a ja len ticho pocuvam a zavidim ze ten moj chrape a to som mladsia od nej a oni si uzivaju.
Chodia spolu na dovolenky a kupili s aj psicka teraz takze vyzera to na dbre ceste ajnked je moznost ze on si casom najde mladsiu ale moznk nie mozno je na starsie.
Ja im to prajem pretoze so svojim exmanzelom sa len hadali.
Teraz je aspon klud :)

z TT

Pretoze made masko lepsie chutiiii :D

Ale vazne, preco? Lebo je to tak odjakziva aj ked sa najdu zeny co kaslu na zauzivane pravidla a idu si svoje.
Mam susedu, ma 42 rokov, rozvedena, jedno dieta a nasla si mladsieho o 9rokov.
Vyzeraju byt stastny, nehadaju sa ako ona s predoslim manzelom, v sexe su asi tiez dobri lebk v noci odtial niekedy pocut ako si to rozdavaju a ja len ticho pocuvam a zavidim ze ten moj chrape a to som mladsia od nej a oni si uzivaju.
Chodia spolu na dovolenky a kupili s aj psicka teraz takze vyzera to na dbre ceste ajnked je moznost ze on si casom najde mladsiu ale moznk nie mozno je na starsie.
Ja im to prajem pretoze so svojim exmanzelom sa len hadali.
Teraz je aspon klud :)

643

Pripravenost muza postarat sa o rodinu nesuvisi s vekom, ale skor s charakterom a s vychovou. Pokial sa bila vychova matky vychovat z neho nezodpovedneho, sebeckeho jedinca zavisleho na svojej matke, s vychovou otca vychovat z neho zodpovedneho muza schopneho a ochotneho postarat sa o rodinu, ci otec uz nestihol dokoncit svoju vychovu, alebo absentoval vo vychove, bude sa ho snazit k tomu viest aj, ak uz nie je zivy, prostrednictvom trestu.

lojniss

Ejha, ty si to ako vypocitala :D No preto, lebo chlap je hlavou rodiny a ked je starsi, tak sa vie lepsie postarat aj o rodinu. Samozrejme, to ale neplati pri vsetkych, su aj vynimky.

642

Zeny sa hraju na dospele uz od mala (hrackarske kociky, pecenie torty, sitie pre babiky...). Tym ze hladaju starsieho muza si potrebuju dokazat, ze su dospele, aj ked zdaleka este nie su. Je to len urcity druh komplexu a nafukovania svojho ega.