Ako sa zamestnať

Príspevok v téme: Ako sa zamestnať
Erika kika

Ahojte. Už neviem čo mám robiť. Chcem sa zamestnať, ale problém je že som ZŤP občan. Posielam žiadosti o prácu, životopisy , motivačné listy, ale väčšinou je to bez odozvy , pretože máloktorý zamestnávateľ je ochotný prijať takého zamestnanca. Minule som bola na úrade práce a bolo mi povedané že ja sa evidovať nemusím, len keby som chcela aby ma zaradili do projektu ale aj to aspoň 3 mesiace dopredu. Nie je tu náhodou niekto, kto riešil presne to isté, čo ja a podarilo sa mu zamestnať ? Alebo aspoň niekto taký kto sa v tom vyzná a poradil by mi čo by bolo robiť či ísť predsa len na ten Úrad práce alebo neviem ...

erika kika

Myslím si , že vysoké nároky na pracovnú pozíciu nemám, pretože viem , že nie každú prácu robiť môžem. Zatiaľ som si podávala žiadosti v profesiách ako pomocná sila do školskej kuchyne , pretože som aj študovala odbor kuchár - cukrár ale poslala som aj žiadosť na pozíciu predačky. Väčšina zamestnávateľov sa možno takého zamestnanca bojí prijať, lebo je potom ťažké ho prepustiť.

robotajesto

nemáš privysoke naroky? aku poziciu chceš robiť? riaditelku banky?
skusala si ist do kauflandu? lidl? sediet v kase na riti, na poluväzku? su prevádzky ktore uvitaju ztp a poluvazky koli odvodom ci co...viac sa im to vraj oplatí..skus pozriet aj prácu na bazos.sk v tvojom meste... lebo napr. v nasom meste som videla vyslovene taku ponuku ze "prijmem pracovnika so ztp...!

StranaAsocSK1

Ja mam motivacny list na stranke o naj ftipoch a nastastie ma tiez dlho nechceli prijat do zamestnania, ale uz ked v lete nado mnou a kamosom kruzili africke supy (preto ten mor), tak uz traalo nieco s tym urobit. Nuz, hold, smola, vzali ma, co cert nechcel. Ale: praca si ta vzdy vie najst. Mozno ak by som ti mal poradit, tak menej chci pracovat, praca nie je zajac, neutecie. Ked ludia budu vidiet, ze pracu nemas a ze sa ti dobre dari, tak ti nanutia pracu, proste nasilu. Ah, to si zase Ty, Divocina?? Co si dame tentokrat?? Kavu, caj, kolu, piko?? Nie, nie, susene hribiky uz v spajzi nemame:-) Vies, prisla teta s sesterkou, tak ony si dali do zobaka, smola:-( Tam si Divocina? Halo? Halo??