otázka na chlapov

Príspevok v téme: otázka na chlapov
Dorita

Dnes som náhodou zahliadla článok,kde bolo spomenutých 10vecí,ktoré chlapi nenávidia na sexe a jednou z nich bolo škrabanie chrbta čo ma zarazilo,lebo u mňa je to keď podá priateľ dobrý výkon dosť bežné a potom je celý doškriabaný. On tvrdí,že sa mu to páči a viem že každý je iný ale zaujímas by ma váš názor. Páči sa vám to alebo vám to je nepríjemné? Prípadne sa vyjadrite aj vy baby,čo hovoria tí vaši..:)

Patrik 21

No ako keď ma moja škrabe pri tom ako ma mokrý orgazmus celá sa trasie a ja sa do nej pri tom poriadne vystriekam a silno pritlačím do nej tak mi to nevadí ale kaď ma škrabe počas celého sexu tak to nemam rád raz mi zahrizla do hornej pery a trhla tak mi natrhla peru aj v puse tu vec pred zubami a prednou perou takú nwm čo to je presne tak ma to sakra bolelo a nebolo to nič príjemné ale bral som to ako zápal vášne

janekMY33

to je individualne ked ma muz na chrbte znamienka a podobne veci tak nema moc rad ze ho zeny skrabu ale ked bude skabat jeho ritku nic tim nepokazis

Jozef45

Nevsimaj si statistiky, vnimaj potreby svojho partnera a jeho sa opytaj ci mu to, ci ono pri sexe vyhovuje. Inak, moja to nerobi, ale asi by sa mi to pacilo, ak by to nebolo az do krvi a ak by som vedel, ze je to sucastou, jej max rozkose.