Ženám sa nepáčim, chcel by som sa preorientovať. Dá sa to?

Príspevok v téme: Ženám sa nepáčim, chcel by som sa preorientovať. Dá sa to?
Bomba

Čo mám povedať? Som osamelý a nepríťažlivý 25-ročný muž. Som čisto len heterosexuál, ale občas závidím bisexuálom, lebo oni sa môžu prehodiť, keď sa im s jedným pohlavím nedarí, dajú si s tým pohlavím pauzu a skúsia vzťah s ďalším. Nejde mi o porovnávanie, ale o zúfalstvo, že ja som uväznení v ženskom odmietaní a neviem s tým žiť.
Keď mne sa niečo riešiť s chlapom hnusí, hovorím to len ako príklad, aby ste ma pochopili, ale chcem povedať, že proti homosexualite nemám absolútne nič, dokonca si myslím, že to niekomu pristane.
Mňa už nebaví byť panicom, ale zároveň si uvedomujem, že nie som asi šálka ženy, nie som mužný, skôr tenký, výzorom skôr chlapček ako muž. Ja nechcem, aby ste to vnímali ako moje fňukanie, ale ja som si nikdy nepichol a už si normálne začínam zvykať, aj keď cez depky, že si nepichnem, teda do ženy, ale osamelosť ma ničí.

naivny

nenapadlo by ma preorientovať sa na iné pohlavie, len preto, že by som pri tom, ktoré ma láka, nemal úspech. Sústredil by som sa skôr na prácu a záľuby, a prestal by som druhé pohlavie riešiť.

SofiaElla

Ak si len potrebuješ "pichnúť", stačí ti aj umelá Anka. Ak chceš vzťah, tak potrebuješ pracovať na sebe. A žiadne výhovorky, že máš už toľko rokov a takto a takto vyzeráš.. To je hovadina. Ak nechceš zrovna zlatokopku, tak ti stačí, aby si mal sebavedomie.

ModraObloha

Tomas 12345 prepáč ako, ale prídeš mi že nemáš ani vlastný názor, držíš sa len nejakej naboženskej šablóny... ak by som niekedy potreboval poradiť od blízkeho a len by trepal poučky čo sa má a nemá podla nejakej knihy alebo ako nas Boh stvoril aby by sme si nerozumeli... to nemože mať človek vieru a mať aj vlastný názor? To všeci alebo väčšina čo zastáva nejaké náboženstvo potláčajú svoju osobnosť a názory alebo su natolko presvedčený o tom? Nemožem si pomôcť ale príde mi to maximálne neuprímné správanie.. proste faloš.. len sa tvárit pred všetkými za nejaký model/príklad a vskutočnosti mat sam pochyby a podobne.. naboženstvo je forma zotročovania alebo forma ovládania ludí.. viera to je niečo uplne iné..

Nerozumiem tej vašej preorientácií :D ja som na tom podobne v oblasti vztahov ale rozhodne by som kvoli sexu nebol ochotný ist s chlapom len aby ten sex bol, to je to taká priorita že ste ochotný to spraviť ? Však kamaratov možete mat ked si nerozumiete s babami nemusite hned suložit s nimi.

Kaido

Tomas12345
Tak asi nie vsetci tak boli stvoreni, nie kazdemu sa lubia baby a nie kazdy je 100% gay. Podla mna kazdy je niekde medzi tymto.

Ale prosim ta to zas ides podla biblie hodnotit na co bol stvireny?
To mozem povedat aj ja na teba ze clovek bol stvoreny ako spolocensky tvor, nie ako asocial ktory nikam nechodi.

Tutenstein_xD

Ja som minule nad tým premýšľal tiež :D Keď z času na čas zabehnem na Pokec, tak napíšem nejakej babe z nudy, aby som si aspoň popísal. 90% báb mi neodpíše nech napíšem do RP hocičo.

Chlapi mi zato píšu samí od seba a bolo ich viacej. Vkuse čítam od chlapov, že mám skúsiť modeling, že mám nato tvár, že som fešák, že či nechcem skúsiť niečo s chalanom a iné návrhy padajú.

Taktiež som v mojom veku stále panic a u chlapov by som to mal možno vyhraté :D len je asi ťažko sa preorinetovať z heteráka na homosexuála :)

Tomas 12345

Co sa tvojej samoty týka, bývaš sám alebo s niekým ? Co sa partnerských vztahov týka neber ich ako hlavnú životnu prioritu ale len niečo ako bonus a skutočné štastie si hladaj v Bohu.

Kaido :

Normálne to ale nie je.