Ženám sa nepáčim, chcel by som sa preorientovať. Dá sa to?

Príspevok v téme: Ženám sa nepáčim, chcel by som sa preorientovať. Dá sa to?
Bomba

Čo mám povedať? Som osamelý a nepríťažlivý 25-ročný muž. Som čisto len heterosexuál, ale občas závidím bisexuálom, lebo oni sa môžu prehodiť, keď sa im s jedným pohlavím nedarí, dajú si s tým pohlavím pauzu a skúsia vzťah s ďalším. Nejde mi o porovnávanie, ale o zúfalstvo, že ja som uväznení v ženskom odmietaní a neviem s tým žiť.
Keď mne sa niečo riešiť s chlapom hnusí, hovorím to len ako príklad, aby ste ma pochopili, ale chcem povedať, že proti homosexualite nemám absolútne nič, dokonca si myslím, že to niekomu pristane.
Mňa už nebaví byť panicom, ale zároveň si uvedomujem, že nie som asi šálka ženy, nie som mužný, skôr tenký, výzorom skôr chlapček ako muž. Ja nechcem, aby ste to vnímali ako moje fňukanie, ale ja som si nikdy nepichol a už si normálne začínam zvykať, aj keď cez depky, že si nepichnem, teda do ženy, ale osamelosť ma ničí.

Tomas 12345

Kaido :

Rim 1: 26 - 27

" Preto ich Boh vydal nehanebným náruživostiam. Ich ženy zamenili prirodzený styk za protiprirodzený. A podobne aj muži zanechali prirodzený styk so ženou a zahoreli žiadostivosťou jeden k druhému: muži s mužmi páchali nehanebnosť. Tak si sami na sebe odniesli zaslúženú odplatu za svoje poblúdenie."

Chodil by som viacej von ako chodím teraz, i ked pravda, každý den by som vonku nebol, taký velký extrovert zato niesom.

simuira56

nemyslim si, ze je to nieco co mozes len tak "prehodit", bud to v sebe mas alebo nemas. ked sa citis ako cisty heterosexual tak to nezmenis

addia

Podľa mňa človek musí vedieť na čo sa cíti a ísť si za tým, predsa len každý sme iný a je podstatné aby sme sa dobre cítili!

BJ 2

kaido - homosexualitu odmietalo kazde nabozenstvo, to tam ani nemusis hladat, mozes si tym byt isty. Ci krestanstvo, islam, judaizmus... dokonca aj vedske nabozenstva. Pretoze to proste nevedie k funkcnej rodine, kde splodis potomkov, pozeraju sa na to vzdy ako na chorobu, hriech, anomaliu, a snazia sa od toho co najviac vyvarovat.

Kaido

Tomas12345
A kde sa tam pise, ze nemozem mat nic s rovnakym pohlavim? A ak sa to aj pise tak mi to je jedno, pretoze sa historickou knihou neriadim.

Ale prosim ta kam by si chodil, nechodil by si nikam, sedel by si doma a mal svoje konicky. Ja mam tiez zdr problemy, to ale neznamena ze sa budem uzatvarat a opustat dima. Aj ked vela keat sa mi to stalo.

Tomas 12345

ModraObloha :

Aj kebyže sa nepozeráme na názor Biblie, ale kebyže to zoberieme aj z čisto ateistického hladiska tak to normálne aj tak nebude - ani v prírode neexistuje že by sa párili dve rovnaké pohlavia, ludia tiež nie su tak vyvinutý aby sa mohli páriť muži s mužmi.

Kaido :

Ja by som ale do spoločnosti viacej chodil kebyže som zdravý. A v Biblii nie je prikázané že človek musí chodiť často von medzi ludí.