Prirodne antibiotika

Anonym222

Račej keď treba antibijotika tak račej ich brať. Ja mam smolu z antibijotikami moje telo ich už neprima vždy som dopadla tak s prirodnou liečbou.

Majjra

Pozor keď treba antibiotiká tak treba, aby ste nedopadli ako tá matka v čechách čo nedala dieťaťu predpísané lieky a skončilo jej na jiske

Caiserka

BJ 2/ ano skusala som rozne varianty, zial s mojimi zlcnikovymi problemami ho jednoducho neznesiem, zatazi mi tak travenie ze mi je brutal zle az na zvracanie aj to sa par x stalo uz...

Miriam2412

Ahoj, ja som si tento týždeň robila tinktúru z kapucínky, ktorá je veľmi dobré prírodné antibiotikum bojujúce proti streptokokom, na močové cesty, posilnenie imunity, na horné dýchacie cesty atď.
Na posilnenie imunity (a tým aj zabráneniu premnoženia rôznych baktérií, vírusov, mykóz) je tiež dobrá echinacea, ktorá podporuje imunitu, ja si robím čaj najmä v zimných mesiacoch a zatedy mi vždy veľmi pomohla, lebo atb sa snažím od istého času vyhýbať oblúkom.

Cesnak je fajn, ale mne tiež vadí kvôli žlčníku a koláče nejem, takže to výhovorka nie je, stačí si prečítať niečo o refluxe, zápaloch dvanástnika, žlčníkových ťažkostiach alebo sa spýtať lekára a každý povie, že cesnak, cibuľu a chren neodporúčajú ľuďom s takýmito ťažkosťami, lebo dráždia dvanástnik/ pankreas/ žlčník/ žalúdok.. Kto nemal problémy, nepochopí...

kikirikiki

piť žihľavový čaj, potrebuješ detox organizmu, očistné čaje, su bežne dostupne v supermarketoch...
prirodne antibiotiká: cibuľa, cesnak,..

odstrán z jedálnička sladkosti, fastfoody, chipsy..

mas partnera? preliecil sa aj on?

BJ 2

Ciserka- ten cesnak skus zapit vacsim mnozstvom vody, ale po tazsom jedle, kde je viac tuku. Skusala si to aj tak, hlavne nie nalacno.
Takisto skusala si to tym sposobom, co som povedal (popucit na kasu a 15 minut pockat).

Ciserka

Tomas12345/ cesnak - nemozem je mi tazky z dovodu zlcnikovych problemov, cibula- extremne ma z nej rozboli hlava a druha vec tak zle mi travi ze ked napr vecer zjem koliesko cibule okrem toho ze mi zacne extremna migrena tak este dalsi den minimalne do obeda smrdiˇ tak akoby som zjedla cibulu pred 10 minutami... Kyslu kapustu ani ziadnu kapustu detto jest nemozem je tazka pre mna

tomas 12345

Treba posilniť imunitu a tu posilnia jedením kyslej kapusty a kvalitných probiotík z lekárne, pitim deci mrkvovej stavy, jedenie kurkumy, škorice, cesnaku, cibule. Postupným vynechaním lícnych jedál.