Prirodne antibiotika

kikirikiki

piť žihľavový čaj, potrebuješ detox organizmu, očistné čaje, su bežne dostupne v supermarketoch...
prirodne antibiotiká: cibuľa, cesnak,..

odstrán z jedálnička sladkosti, fastfoody, chipsy..

mas partnera? preliecil sa aj on?

BJ 2

Ciserka- ten cesnak skus zapit vacsim mnozstvom vody, ale po tazsom jedle, kde je viac tuku. Skusala si to aj tak, hlavne nie nalacno.
Takisto skusala si to tym sposobom, co som povedal (popucit na kasu a 15 minut pockat).

Ciserka

Tomas12345/ cesnak - nemozem je mi tazky z dovodu zlcnikovych problemov, cibula- extremne ma z nej rozboli hlava a druha vec tak zle mi travi ze ked napr vecer zjem koliesko cibule okrem toho ze mi zacne extremna migrena tak este dalsi den minimalne do obeda smrdiˇ tak akoby som zjedla cibulu pred 10 minutami... Kyslu kapustu ani ziadnu kapustu detto jest nemozem je tazka pre mna

tomas 12345

Treba posilniť imunitu a tu posilnia jedením kyslej kapusty a kvalitných probiotík z lekárne, pitim deci mrkvovej stavy, jedenie kurkumy, škorice, cesnaku, cibule. Postupným vynechaním lícnych jedál.

BJ 2

cesnak, oreganovy olej a cierna rasca/olej z ciernej rasce. Ciernu rascu musis oprazit, a rozomleit a brat s medom, nie surovu vo vacsich mnozstvach drazdi zaludok.
Potom skorica, ale tej mozes len malo kvoli kuraminu. Musis kupovat cejlonsku tej mozes vela, aj 3 PL denne, ale je 3x drahsia od normalnej, ide to do penazi, aj olej z ciernej rasce.
Je toho ovela viac, ale tieto veci co som vymenoval su dost ucinne.
Cesnak musis popucit a nechat 15 minut na vzduchu az potom pouzit. Alicin sa zacne vylucovat v reakcii, ked sa poupuci az postupne, vrchol dosahuje po 15 minutach. Vela ludi bere cesnak zle, a nekvalitny (cesky alebo slovensky od domacich pestovatelov, je 2-3x ucinnejsi nez dovazany z ciny/spanielska). Takto moze byt ucinnost aj 10x nizsia, od toho ked to robis spravne (silny cesnak/15 minut aktivovany)