Zdrave ranajky bez sacharidov

Fatalia

A čo tak skúsiť napr. biely jogurt a do toho nakrájať nejaké čerstvé sezónne ovocie, napr. teraz sú marhule, broskyne, bobuloviny... alebo hoci banán a do toho kľudne aj pár nesiričitanových hrozienok a orieškov. Alebo nejaký šalát, zaliaty jogurtovým dressingom a s kuracim mäsom.
Dá sa zvyknúť si aj jesť oddelene bez sacharidov, napr. syr, šunka a k tomu kus paradajky, keď si človek zvykne v pohode mu to tak aj vyhovuje. Alebo praženica bez chleba ako prílohy a so syrom.
To v našich končinách je veľmi zvykom miešať sacharidy s bielkovinami, ku všetkému prílohy... sú miesta kde jedia bez príloh úplne v pohode a nevadí im to.

slobodu vodnikom

Ja som zvedava na osobnu skusenost a konkretne napady. Avokado s nejakou bielkovinou - akou? To nie je konkretne. Stevia je sacharid. To uz ludia neviete zjest nic, co nie je sladene. Kazde jedlo mliecny produkt. To je ozaj jednotvarne. Bez syrov a jogurtov sa ani neviete najest.
Cakala som, ze tu bude niekto, kto sa low carb naozaj stravuje. Zial nie je. Najdem si inde.

slobodu vodnikom

No, dalsia pseudoodbornicka, co ma prisla presviedcat o tom co som citala a necitala. Viete co, ani mi tu uz nikto nepiste. Mam dost.

Lialiana

A ešte slobodu vodnikom ak chces teda raňajky bez sacharidov tak to môže byť plnotucny syr s orechami alebo vajíčka so zeleninou alebo mozzarella alebo avokádo s nejakou bielkovinou

Lialiana

Slobodu vodnikom čo si taká výbušná? Veď my sme len chceli poradiť, kde si čítala že raňajky by mali byť bez sacharidov? Nečítala si náhodou že raňajky by nemali byť zložené IBA zo sacharidov? Veď ak pridas k sacharidom vlákninu, zdravé tuky a bielkoviny tak sa energia uvoľňuje postupne.

slobodu vodnikom

Na toto forum naozaj nechodia zdravi ludia. Clovek sa opyta konkretnu otazku - co konkretne jest. Ocakavam, ze ak niekto nevie, tak sa v tejto teme nebude vyjadrovat. Ale tu si nakraca Tomas12345 a bude si zvysovat svoje ego nejakymi teoretickymi kydami, ktore vobec nie su v teme. Halo Tomas12345 toto sa vobec nepytam.
Ludia spametajte sa. Toto je forum o zdravi. Ak vsak niekto zalozi temu o zdravotnom probleme, i tak mu neodpoviete. Len sa tu hadate a zvysujete si ego.