38 rokov a v živote som nevidel nahú ženu :D

Príspevok v téme: 38 rokov a v živote som nevidel nahú ženu :D
Karlo

Odjakziva sa riesia vztahy, flirtovanie s opacnym (dnes uz aj s rovnakym) pohlavim a ja nikdy v zivote nic.
Neviem, niekedy som si myslel, ze je to nejake zakliatie, ako keby to mne nebolo sudene a dopriate.
Budem uprimny, nevyzeram dobre, som introvert a zien som sa vzdy hanbil uz len ked sa so mnou niekedy nejaka zacala bavit a prehodila so mnou par viet povazoval som to ako za zazrak Bozi.
No ale ako plynul cas a bol som stale panic som zacal nenavidiet temy o sexe. Som vonku, rozpravam sa s kamosmi, viete ako to je, chlapi si o tom vedia otvorene pokecat, o zazitkoch ale ja to nenavidim, lebo nemam cim prispiet do diskusie. Nenavidim temu sex, erotika, vzdy sa tajne vytratim. Samozrejme, ze klamem, ked na mna padne otazka, nejako to zahovorim, že "vsak mal som nejaku, uzil som si bolo to fajn" ciste klamstva, ale co mam robit? To je hanba byt v mojom veku panic.

drevolub

Nechytajho ma pravdu, akurat to nafigu zdovodnil. Ked tyzden neonanujes, mas vysoku hladinu testosteronu. Inymi slovami, zacnu ti smrdet vajca. Feromony a secko. A to zeny pritahuje. Okrem toho si omnoho nadrzanejsi ked nepovolis ventil a to sa tiez odraza v tvojom prejave. Zase na druhu stranu chlapci ked ste introverti a mate problem sa so zenami vobec bavit neviem ci vam toto pomoze. Ide o viac veci ale fyz. Vzhlad tam moc rolu nema si myslim. Teda ked nemate 160cm :D

Mgtow

Chlapi, co ste taki zufali? To vazne potrebujete zenu k plnohodnotnemu zivotu? Si najdite nejake hobby a prestante sa ponizovat. O takychto priposranych aj ta zeny nezakopnu. A ak chces vidiet zenske telo tak si za to zaplat. Nemusis si hned hladat zenu na vztah.

nechytajho

chlapci odpoveď máte rovno pred očami, nezakrývajte si oči, prestante si honiť šaškov a ľutovať sa a zmena príde sama :)

dettto

To mi pride hrozne, ked uz ani kamosom clovek nemoze priznat co sa v nom odohrava a co skutocne (ne)zazil, davat bacha na to, aby sa nebodaj nepreriekol. Tie kamaratstva stoja na akejsi sutazivosti ci myslis, ze by ta potom medzi seba neprijali a upodozrievali ta rovno z homosexuality alebo ta povazovali za cudaka?

Hej, je to divne, divat sa na "mrnata", ktore zazivaju skusenosti, co cloveku, ktory zije na tejto zemi ovela viac rokov neboli dopriate. Ono sa automaticky predpoklada, ze v istom veku ma uz clovek co-to za sebou, pricom faktom je, ze kazdy ma svoje deficity a zvlastnosti, len nie vzdy je to az tak okate jak v pripadoch, ktore su doslova ovladane spolocenskym zmyslanim a porovnavanim sa.
Myslim, ze to zakliate byt kludne moze, hlavne ak sa "taketo pripady" vyskytuju u viacerych clenov rodiny....ono to vypali tak, ze tento konkretny rod by mal asi vymriet a my sme poslednou generaciou...aj u nas je to nejak takto. Obaja surodenci vo veku jak si ty a partnerske skusenosti nula bodov.

SemSkoro1

Tak, ono to ide dole vodou, nieco dobree, ale cele zlee, este stastie, ze aspon tie kurcata nepredavaju oblecene, to uz by bol iny skandal... Na tom si este mozno oci popast. Asi preto sa ti chlapi v temnych ulickach ukazuju nahi, asi chcu vniest do spolocnosti trochu normality, viac sexizmu a podobne. Ale na stare babky toto robit? Ale aspon si poniektore vo svojom vysokom veku spomenu, ze aj vajicka treba v tych potravimach dokupit:-)

Karlo

Mariettta, nie len preto :D Celkovo, že som chlap, ktorý nič nezažil. Pripadám si ako potrestaný zúfalec. Mne aj vadí, keď niekde vonka sedím a vidím 18-ročné chlapčisko ako si za ruku drží frajerku. To je ako päsť pod oko aj do oka :D Tragikomické.
Čo som komu urobil, prečo mi to neni dopriate?
____________________
Za prostitútkou by som nikdy nešiel, pretože ona by mi rátala čas a chcela ma len ochamťať o peniaze, neprežívala by so mnou ten sexuálny akt, to neni to čo ja chcem a zrejme by som bol z toho nešťastný a pripadal si ešte väčšia nula.

chlap25

ber to z tej lepšej stránky... aspoň ti nehrozí žiadna pohlavná choroba alebo tehotenstvo ženy... vieš koľko ľudí si zničilo život tým že si nechcene narobili decko? a potom práve takí sa najviac smejú panicom alebo single chlapom aby to zakryli a aby sa cítili sami o sebe lepšie...

a aby si si nemyslel že trepem len prázdne reči, tak ja som panic tiež, ale mladší - 24 ročný. na vzťahy som sa už úplne vykašľal, to nemá zmysel vôbec, ale sex by som si chcel vyskúšať určite. povedal som si, že ak sa mi do 25 roku života neprihodí žiadna príjemná známosť, tak využijem profesionálne služby!! vzťah aj tak mať nebudem takže môže byť všetkým ukradnuté čo robím..

ty by si nad tým mohol tiež porozmýšľať. ak ťa žiadna nechce tak choď do bordelu, presne od toho tam tie ženy sú!