38 rokov a v živote som nevidel nahú ženu :D

Príspevok v téme: 38 rokov a v živote som nevidel nahú ženu :D
Karlo

Odjakziva sa riesia vztahy, flirtovanie s opacnym (dnes uz aj s rovnakym) pohlavim a ja nikdy v zivote nic.
Neviem, niekedy som si myslel, ze je to nejake zakliatie, ako keby to mne nebolo sudene a dopriate.
Budem uprimny, nevyzeram dobre, som introvert a zien som sa vzdy hanbil uz len ked sa so mnou niekedy nejaka zacala bavit a prehodila so mnou par viet povazoval som to ako za zazrak Bozi.
No ale ako plynul cas a bol som stale panic som zacal nenavidiet temy o sexe. Som vonku, rozpravam sa s kamosmi, viete ako to je, chlapi si o tom vedia otvorene pokecat, o zazitkoch ale ja to nenavidim, lebo nemam cim prispiet do diskusie. Nenavidim temu sex, erotika, vzdy sa tajne vytratim. Samozrejme, ze klamem, ked na mna padne otazka, nejako to zahovorim, že "vsak mal som nejaku, uzil som si bolo to fajn" ciste klamstva, ale co mam robit? To je hanba byt v mojom veku panic.

antilooopa

odkiaľ vie BJ, koľko berú prostitútky? Lebo ja to ani netuším. Asi to bude tým, že za nimi nechodím :-)

Karlo

Tá, do ktorej som bol zamilovaný ma vždy brala ako kamaráta. Chlap to vycíti. Ženy sú úplne iné ak ťa vnímajú ako chlapa a úplne iné vtedy, ak ťa vnímajú ako kamaráta. Mne tá rola kamaráta neskorším vekom začala vadiť. Vždy len vyrozprávať sa, porozprávať sa a nič z toho. Žiadny dotyk, žiadny úsmev, pri mne sa vykecala a s nejakým v zápätí si išla zašukať s chlapom, ktorý sa k nej choval zle.
Rola kamaráta je občas ponižujúca, ja už nechcem ženu-kamarátku, to je k ničomu. Vždy len slová. Už ma to nebaví. A áno, tie rady "ale veď z kamarátstva môže byť aj láska časom" to si odpustite, poznám, ale u mňa to tak nikdy nebolo. Ja jednoducho ak vidím, že ma berie za nejakého kamarádička, ku ktorému sa chodí posťažovať, hneď od nej bočím, nerobí mi to dobre a ponižuje ma to.

Timmea

Ja sa ti nedivím, v dnešnom svete. Nie každý sa dokáže samoznásilnovať, len aby zapadol do davu a spoločnosť ho prijímala takého aký je, teda skôr takého, na akého sa hrá, len aby nezostal sám. Myslím, že zatiaľ sa držíš, tak si držme palce, ani ja to nemám najľahšie.

BJ 2

Karlo, velmi dobre, ze si nesiel za prostitutkou. Chvalim ta. Je to presne ako pises, ze nenechas sa ponizovat, uctovat si cas. Tie zeny nemaju sebauctu, su to zdieratelky. Velmi dobre, ze si ich odignoroval. Fakt cakaj az na taku, ktora bude mat zaujem o teba (nebude ti uctovat 1-2 eura za minutu stretnutia, kolko si uctuju prostitutky).

Vezmi si, kolko si musi odrobit nejaka brigadnicka popri skole, za 3 eura musi makat aj hodinu. A prostitutka to zobere v podstate za 2 minuty a ESTE K TOMU NEZAPLATI ZIADNE DANE. Statu teda neda nic. A este k tomu, nebude pracovat normalnu pracu, teda pre stat a HDP je prostitutka zbytocna, a roznasa pohlavne choroby. A nerobi ziadnu prospesnu robotu, ani nevychovava deti. Ani by nemala. Ak ma prostitutka deti, tak je to hanba. Neda im ziaden priklad do zivota. Takuto hajzelsku svinu nepodporuj ani jednym eurom!!! Dobre to robis. Ona v podsatte roztiahne nohy a dostava 2 eura kazdu minutu. Co to je, ze ine baby musia makat za pasom? A neodvadza dane a nic prospesne nerobi pre stat (lebo oni pracovat nebudu...)

Nepocuvaj radu uzivatela chlap25, ktory ta navadzal ist za prostitutkov, a tieto sluzby vyhlada. Vaz si, ze niesi taky ako on. Maloktory chlap, ktory ma problem so zenami, to vydrzi a nepospini sa prostitukami. Ty si rarita a vaz si to. Nepokaz si to.

Kajinek

Ak neplánujes vzťah nájdi si niejaku ženu čisto na sex,je veľa sex zoznamok.A peniaze nerieš sám vyskúšaš a uvidíš ako sa budeš cítiť.Poviem ti moju skusenost,tiež som si dal stretko sjednou babou za účelom uzitia si.A keď som sa snou stretol absolútne sa mi nepáčila,a poviem ti maznali sme sa spolu aj som ju videl nahú a.nic nepostavil sa mi ani som sa nevzrusil.Nakoniec prišlo sklamanie.Ale nakoniec som bol rád,neviem si predstaviť keby náhodou ostala tehotná ,a ja by som ju nemiloval.Ale už by som takú hlúposť neurobil aj keby som mal ostať panicom do konca života.

sarkofag

V dnesnej dobe chodia zeny uz aj po ulici skoro nahe. Nohy, zadky, predky skoro cele vonku. Pockaj este par rokov a budu chodit uplne nahe:-)

Wtf

Ze uprimne :-D Kazde 3 dni si bude platit spolocnicku? Spolocnicka ti nikdy neda ten pocit, ze bude s tebou sukat s obdivom, aj ked to bude stat za prd.