Kamarat sa nehlási

Príspevok v téme: Kamarat sa nehlási
tinka1990

Píšem si s kamaratom z netu.Take pekne virtualne priateľstvo.Zoznámili sme sa na jednej českej stránke.On je z Prahy a plánujeme sa aj osobne stretnuť.Doteraz sme spolu komunikovali každy deň alebo každy druhy deň.Naposledy som mu poslala mail aj nove fotky pred 12 dňami odvtedy sa neozval.Bojím sa o ňho či sa mu niečo nestalo keďze trpí neduhom s ktorym sa musel naučiť žiť ale berie lieky a je pod lekárskou kontrolou.Na dovolenke už bol začiatkom prazdnin a zmienil sa o tom že ide mimo Prahu ale teraz nepovedal nič či sa ešte niekde chystá koncom prázdnin.Neviem či sa jeho rodičia možu dostať do jeho konta a prípadne oznamiť keby sa nedaj Bože stala taká vec že by nás musel opustiť.Lebo takto sa zmietam v neistote čo sa stalo.Až ma z toho bolí žaludok.Zatiaľ sa mi nikto z jeho mailu neozval.Neviem čo si mám myslieť.Adresu a číslo mobilu na ňho nemám.

Mariettta

Alebo mu na tie mailiky dosla priatelka a zatrhla mu to. To vsetko je pravdepodobnejsie ako to ze dostal epilepticky zachvat a umrel. Ale ked mas kontakt na jeho rodicov tak im kludne zavolaj a vysvetli situaciu. Nejake pochopenie by pre to mohli mat.

Mariettta

Pises ze bral lieky a bol pod lekarskou kontrolou takze v tomto smere zrejme bude ok, na epilepsiu sa normalne neumiera. A tiez ze sa prestal ozyvat ako si mu poslala nove fotky. Tak zrejme v tom bude problem. Nejake tvoje fotky uz videl ale na novych si mohla byt z ineho uhla, vacsieho detailu a zistil ze sa mu vlastne nepacis. Chlapi su velmi povrchni a potrpia si na krasu, ani epyleptik si nebude zacinat s niekym kto sa mu nepaci. Mohol ti to sice dat vediet ale mnohi na to nemaju gule a kontakt ukoncuju takto.

len von

pises, ze ma epilepsiu. mozno mal zachvat a po nom potrebuje vela kludu, tak to ma aj moja kamoska, vtedy sa mi tiez neozyva, az ked je uplne dobre. urcite je v poriadku, neboj sa.

tinka1990

Díky všetkym sa rady a vyjadrenia.Ani včera sa neozval.Moje fotky videl už predtým a páčila som sa mu,ja takisto viem ako vyzera takže o veku neklamal.Je približne mojim rovesníkom.Có sa týka Facebooku mal ale zrušil učet takže ani k jeho priateľom sa nedostanem.A čo sa týka choroby má epilepsiu a ako písal pred dvoma rokmi mal taky záchvat že si pri nom zlomil ´kľučnu kosť takže preto sa bojím či nedošlo k nejakému ťažkemu urazu.čo sa týka psychiky,je to pohoďak preto sa s ním cítím tak dobre a teraz mi veľmi chýba.Stále písal že po práci sa na večery so mnou veľmi teší,takže určite sa na mňa nevykašľal.Nehlási sa ani na diskusiách na ktorých sme sa zoznamili a bol tam skoro každy deň.Viem že mi v tomto nemožte pomoct a zistit prečo sa neozyva,len by som chcela vedieť či sa jeho rodičia možu dostať do jeho mailu a prípadne oznámiť ľudom s ktorými si píše hoci aj tu najhoršiu spravu.Hoci by to bolo veľmi smutne pretože toho človeka mám veľmi rada a prajem mu aby ešte žil hoci s tou chorobou, veď je mlady a plny radosti zo života.Ale aspoň by som nebola v takej neistote že prečo...

27Paulito27

A on Ťa videl na fotke už vtedy, keď ste si začali písať, alebo až vtedy to bolo prvýkrát, keď si mu poslala nové fotky? Lebo veľa ľudí to robí tak, že si ľudia s niekym sadnú a potom si pošlú fotky a jeden tomu druhému nebude výzorovo pasovať, tak nastane menší záujem alebo ignor :D

Mariettta

Tak my na to neprideme preco ti neodpisuje. Ale na 99% to je preto ze nechce a nie ze sa mu nieco stalo. Muzi i zeny radi takto ukoncuju vztah ci priatelstvo - nemaju gule povedat ci napisat pravdu tak sa prestanu ozyvat a cakaju ze toho druheho prestane bavit pisat mu