Kamarat sa nehlási

Príspevok v téme: Kamarat sa nehlási
tinka1990

Píšem si s kamaratom z netu.Take pekne virtualne priateľstvo.Zoznámili sme sa na jednej českej stránke.On je z Prahy a plánujeme sa aj osobne stretnuť.Doteraz sme spolu komunikovali každy deň alebo každy druhy deň.Naposledy som mu poslala mail aj nove fotky pred 12 dňami odvtedy sa neozval.Bojím sa o ňho či sa mu niečo nestalo keďze trpí neduhom s ktorym sa musel naučiť žiť ale berie lieky a je pod lekárskou kontrolou.Na dovolenke už bol začiatkom prazdnin a zmienil sa o tom že ide mimo Prahu ale teraz nepovedal nič či sa ešte niekde chystá koncom prázdnin.Neviem či sa jeho rodičia možu dostať do jeho konta a prípadne oznamiť keby sa nedaj Bože stala taká vec že by nás musel opustiť.Lebo takto sa zmietam v neistote čo sa stalo.Až ma z toho bolí žaludok.Zatiaľ sa mi nikto z jeho mailu neozval.Neviem čo si mám myslieť.Adresu a číslo mobilu na ňho nemám.

Ahjajaj

Neries hó, pricina moze byt aj tak banal a, ze rozmysla, kam Vasa komunikacia speje a preto sa odmlcal. Dopraj mu cas a slobodu..

IUsedToLoveHer

Tak, ono, aj on si je na vine, ze Ti nedal na seba tel. kontakt a teraz si robis opravnene obavy. Cele to nebol vztah, lez len zaciatok vztahu, ktory asi skoncil. Ak mas silne nervy, tak este pockaj mesiac, mozno dva a cas vsetko vyriesi za Teba. Pomodli sa za neho, hoci predpokladam, ze je isto niekde na chate s kamosmi, mozno teraz uz aj zapaleny alebo nacengany:-) ...but I had to kill her, 6 feet under la la la la la.

kaja111

Vieš jeho celé meno?Ak áno, nemá facebook alebo inú socialnu sieť? Že keď tak by si našla jeho zoznam priateľov a napísala niekomu, alebo možno tak našla jeho príbuzných.