Pehy, obrovsky flak na nohe, krivy nos..

Príspevok v téme: Pehy, obrovsky flak na nohe, krivy nos..
Zufalstvo

Ahojte som v koncoch. Mam pehy vsade na tvari, ktore zacinaju rokmi tmavnut a je ich stale viac. Mam ich uz aj na perach. Na rukach, kolenach, laktoch, v dekolte. Su tmave. Okrem toho mam obrovsky fialovy flak na nohe, cez cele stehno a polovicu zadku. Vola sa to ohen. K tomu som mala nehodu a odvtedy mam krivy nos. Vsetko toto stoji obrovske peniaze na operaciu, alebo na laser, roky v bolestiach, trapenie s neistym vysledkom. Uz mam pobehane nejake kliniky, mam prehlad kde co, ako a za kolko. Treba mi na vsetko necelych 10 tisic eur. Som v koncoch. Proste, mam pocit, ze to nezvladnem. Je toho vela. Mam od malicka obrovske komplexy, cely zivot neviem co je vyzliect sa na kupalisku, co je dat si kratku suknu, stale posmievanie, skryvanie svojho tela, dokonca som roky nemala doma velke zrkadlo, aby som sa v nom nevidela. Nedokazala som si za cele roky ani nasetrit na vsetko co mi treba, lebo som z DD a ine veci boli prednejsie. Mam taku depresiu, ze by som sa najradsej zabila. K comu je takyto zivot. Cele svoje telo nenavidim vyse 30 rokov. Nemam silu uz takto zit:( Ked vidim ako niektore zeny riesia jednu skvrnku, kozy, napichaju si rit, aby ju mali vacsiu, alebo si davaju odsat tuk, lebo su lenive cvicit, je mi zle! Co by som za to dala, keby som mala iba take problemy. Ako dalej a nezblaznit sa? Je tu niekto kto chape? :(

Mariettta

Pehy nie su vada na krase, mnohym muzom sa to paci a najdes dost pehavych modeliek. Ten ohen si mozes nechat odstranit ale zase mozes sa s tym aj zmierit a povedat si ze kasles na to co si o tebe myslia ini. Ja chodievam do sauny a malokedy su tam nejak dokonale krasni ludia, obcas tam pridu aj taki co maju nejaky kozny problem podobne ako ty a neriesia, tiez nikto neriesi ich. Videla som tam aj chlapa bez penisu co som aj ja bola uz trocha v soku, predpokladam ze mu ho museli amputovat najskor kvoli rakovine. Ale vobec sa nehanbil, sedel v saune nohy roztiahnute dosiroka. Ked sa prijmes taku aka si tak ti prestane vadit ze co si o tebe pomyslia druhi, ci nahodou nebudu cumet. Mozno niekto obcas cumet bude ale uz ta to nedokaze rozhodit. Nechcem ta ale odradzat od plastiky, dnes si to robi kdekto a je to kazdeho sukromna vec. Ale nemusis ist na tolko plastik, staci len nieco, nebude to tak drahe. Neviem ci sa da pretetovat ohen a kolko to vyjde ale mozes sa aj na to spytat, mne plasticky chirurg odporucal nechat si pretetovat jazvu.

zettt

Pehy su pekne, z toho nemaj strach a ten "ohen" si nechaj pretetovat nejakym tatoo po obvode a bude to vyzerat ako zaaamer, posli foto napisem ti -adresa odstránená-

never

Ja urcite casti svojho tela nenavidim rovnako jak ty svoje cele a tiez uz vyse 20 rokov ani neviem co je to vyzliect sa na kupalisku za bieleho dna do plaviek a ked mam suknu, tak musim mat aj silonkove podkolienky, aby mi kryly nohy, inak by som ani na ulicu nevyliezla.

djbubo

uuleuskauu to važne? to si robiš snad p.i.c.u nie?!!! radís jej tu aby sla do kláštora, nie kazdeho by bavilo od rana do vecera sa modlit,.. a v klastore zit a dodrziavat ich pravidla ze hocikedy ani za branu vyjst nemoze... moze ist dievca do zahranicia nasetrit na plastiky a je po probleme...
a ty miesto lutovania samej seba tiez mozes nieco robit, ja tiez vyberám zo zdravotneho zaznamu polovicu kartoteky aby som presla vstupnou do práce,.. a teraz mam pracu kde nejak neriesia...

uuleuskauu

Vela ludi je v puberte neskokojnych so svojim telom. Ja budem po smrti rodicov socka smradlava na ulici, preto ma uz netrapi moje telo. Lutujem, ze som nesla v 18 do klastora za mnisku. Teraz uz je neskoro, uz som stara a ziaden klastor ma nevezme. Farari a mnisky maju 100 % istotu, ze budu mat do konca zivota strechu nad hlavou, teplu postel a stravu, hoci aj ziju v chudobe,ale aspon toto im je dopriate a ja budem socka. Lekari mi nedovolia robit nocne, ziadna fabrika ma nevezme a IT a Medicinu studovat, na to nemam rozum a ani financne moznosti a uz ani vek. Preto ta prosim, neries hluposti a neries telo a neminaj si peniaze na take zbytocnosti ako su plasticke operacie. K nicomu to nie je, radsej chod do klastora za mnisku,kym mas este na to vek, aby si nebola raz socka na ulici. Telo schovas pod mnisske saty a mas vystarane. Ony ta tam ta pre potreby klastora daju aj vystudovat, aby si sa mohla zamestnat vo sfere, ktorej sa dana rehola venuje. Mnisky väcsinou studuju osetrovatelstvo, skolske sestry zase studuju ucitelstvo. Dobre ti radim, neposer si zivot, ako som si ho posrala ja, ze som nesla do klastora. Teraz uz je neskoro plakat nad rozliatym mliekom. Uz viem, ze budem socka. A tiez som si v puberte namyslala, ze nie som pekna, lebo v takom veku clovek este nemysli na vazne veci. A tak som aj dopadla.