Pehy, obrovsky flak na nohe, krivy nos..

Príspevok v téme: Pehy, obrovsky flak na nohe, krivy nos..
Zufalstvo

Ahojte som v koncoch. Mam pehy vsade na tvari, ktore zacinaju rokmi tmavnut a je ich stale viac. Mam ich uz aj na perach. Na rukach, kolenach, laktoch, v dekolte. Su tmave. Okrem toho mam obrovsky fialovy flak na nohe, cez cele stehno a polovicu zadku. Vola sa to ohen. K tomu som mala nehodu a odvtedy mam krivy nos. Vsetko toto stoji obrovske peniaze na operaciu, alebo na laser, roky v bolestiach, trapenie s neistym vysledkom. Uz mam pobehane nejake kliniky, mam prehlad kde co, ako a za kolko. Treba mi na vsetko necelych 10 tisic eur. Som v koncoch. Proste, mam pocit, ze to nezvladnem. Je toho vela. Mam od malicka obrovske komplexy, cely zivot neviem co je vyzliect sa na kupalisku, co je dat si kratku suknu, stale posmievanie, skryvanie svojho tela, dokonca som roky nemala doma velke zrkadlo, aby som sa v nom nevidela. Nedokazala som si za cele roky ani nasetrit na vsetko co mi treba, lebo som z DD a ine veci boli prednejsie. Mam taku depresiu, ze by som sa najradsej zabila. K comu je takyto zivot. Cele svoje telo nenavidim vyse 30 rokov. Nemam silu uz takto zit:( Ked vidim ako niektore zeny riesia jednu skvrnku, kozy, napichaju si rit, aby ju mali vacsiu, alebo si davaju odsat tuk, lebo su lenive cvicit, je mi zle! Co by som za to dala, keby som mala iba take problemy. Ako dalej a nezblaznit sa? Je tu niekto kto chape? :(

SimonaK33

To je pravda.Preco nejdes do UK? Tam je tolko rysavych pehatych na meter stvorcovych, ze medzi nimi zapadnes a potetovany kazdy druhy.Co je uu nas nepredstavitelne tam je bezna vec.A su hrozne otuzili hlavne na severe pri zimnych teplotach chodia s rozopnutymi kabatmi a vystrihmi.
Ja si myslim, ze nejaky osetrenia ti moze robit aj kozny lekar, nieco preplaca poistovna.Citala som v novinach pripady, takze nemusis len po sukromnych lekaroch chodit.A dobre sa zacnes citit, ked zacnes cvicit, aerobik, posilovna, narastie ti sebavedomie i svaly.Pamataj na tu modelku co ma koznu chorobu vitiligo, na hnedej kozi bielej flaky a oni z nej spravili modelku a davaju ju na prve stranky casopisov.A to vyzera fskt hrozne. Asi aby povzbudili ostatnych s problemami, ze nemaju byt deprimovani

tomas 12345

Pokiaľ bude tvojou hlavnou životnou prioritou fyzicky vzhľad tak šťastná nebudeš a zblaznis sa. z toho. Prečo si teda nehladas šťastie v niečom inom ?

kazdymanieco

mna zaujalo to ze si doteraz nedokazala nasetrit?? aspon niečo? existuju zamestnania kde zabezpecia ubytovanie,.. čo tak ist do zahranicia nasetrit? miesto vyplakavania? ja mam za sebou dve plastiky, prvu v 19, druhu v 23, tretia ma caká na buduci rok, druhy krat idem s nosom, lebo som mala taký rypák že jedna plastika nestačila na to, potom štvrtá, musí byt ododstup 6mesiacov medzi anestezami, ...
a nasetrila som z almuzny co som zarobila,... nekupovala znackove handry, sperky, šminky, nechodila po kavičkach... a slo to... v sučasnosti pracujem v zahraničí takze je to jednoduchsie so setrením...