Psychicky labilný partner

Príspevok v téme: Psychicky labilný partner
Sona12345

Prajem pekný podvečer,

neviem si rady. Mám 2,7 ročný vzťah. Priateľ je psychicky labilný. Ide o to, že sa neustále dožaduje pozornosti, stále ma chce mať pri sebe, aby som ho masírovala, ískala vo vláskoch a tak... Niekedy sa pohádame, lebo podľa neho trávim veľa času na telefóne. Pohádame sa, ja sa naštvem, urazím, nebavím sa s ním a on to rieši tak, že vypije 1-2 litre vína. Potom je agresívny, nadáva mi, posiela ma domov. Včera stoličkou rozbil okno, poškodil stenu a odpadla omietka, rozbil poháre a riad. Potom na facebooku lajkoval fotky mojich kamošiek. Potom zaspal. Keď sa zobudil, hneď sa začal ospravedlňovať a prosiť o odpustenie. Ja som už z toho unavená. Čo mám robiť? Mám sa s ním rozísť? Toto sa opakuje pravidelne. Už fakt nevládzem. Zo začiatku som ho milovala, ale keď sa začal takto správať po čase tá moja láska akoby opadla a teraz... začína alebo je mi už ľahostajný. Neviem či sa tak nespráva preto, lebo je z detského domova.

indivisible

ty sa tiez nespravas dvakrat vzorovo, ked sa urazas a nebavis sa s nim. to tiez svedci o nejakom defekte, vlastne nim nechutne manipulujes.

Partnerka870

pochopitelne ze zivot v domove ho ovplyvnil, ale to neospravedlnuje jeho spravanie. Vidim to na rozchod:) tebe uz je lahostajny a on? nemyslim si ze je to laska... to spravanie by som netoleovala

Partnerka870

pochopitelne ze zivot v domove ho ovplyvnil, ale to neospravedlnuje jeho spravanie. Vidim to na rozchod:) tebe uz je lahostajny a on? nemyslim si ze je to laska... to spravanie by som netoleovala

fujHa

Rob si co chces, i tak za dlhsie koniec taha on. Inak o nom pise jak o nejakom psovi, ktory by ti mal dakovat, ze mu to trpis a kontrolujes pri kazdom kroku. Granule si mu uz dnes nasypala a sex nebol?

Matemateek

Uvedomujes si, ze napr. 2,5 roka su 2 roky aj 6 mesiacov? Cize 2,7 roka su 2 roky a skoro 8,5 mesiaca?
Napr. 2,5 hodiny su 2 hodiny a 30 minut a 2,7 hodiny su 2 hodiny aj 42 minut...
Cize ak si myslela, ze ste spolu 2 roky a 7 mesiacov, tak si to mala napisat takto priamo alebo 2,58 roka...
A ano, ak neznesies pri sebe ufnukaneho makkaca tak sa rozid. Tebe moze byt jedno, ze je z domova, ty za ti nemozes a nie si jeho tabletka stastia a antidepky...

toSnadNie

dufam že ked porozbíjal všetko urobila si fotodokumentáciu... nikdy nie je na škodu...
a taku sprostu otazku daš či sa s nim maš rozisť??!!! už dávno si sa mala.... nech sa psychopat ide liečiť....