Psychicky labilný partner

Príspevok v téme: Psychicky labilný partner
Sona12345

Prajem pekný podvečer,

neviem si rady. Mám 2,7 ročný vzťah. Priateľ je psychicky labilný. Ide o to, že sa neustále dožaduje pozornosti, stále ma chce mať pri sebe, aby som ho masírovala, ískala vo vláskoch a tak... Niekedy sa pohádame, lebo podľa neho trávim veľa času na telefóne. Pohádame sa, ja sa naštvem, urazím, nebavím sa s ním a on to rieši tak, že vypije 1-2 litre vína. Potom je agresívny, nadáva mi, posiela ma domov. Včera stoličkou rozbil okno, poškodil stenu a odpadla omietka, rozbil poháre a riad. Potom na facebooku lajkoval fotky mojich kamošiek. Potom zaspal. Keď sa zobudil, hneď sa začal ospravedlňovať a prosiť o odpustenie. Ja som už z toho unavená. Čo mám robiť? Mám sa s ním rozísť? Toto sa opakuje pravidelne. Už fakt nevládzem. Zo začiatku som ho milovala, ale keď sa začal takto správať po čase tá moja láska akoby opadla a teraz... začína alebo je mi už ľahostajný. Neviem či sa tak nespráva preto, lebo je z detského domova.

Sona12345

Linda, keď sa chytíme a ja sa urazím a nebavím sa s ním jeho to naštve a rieši to alkohol. Opije sa a potom takto vyvádza. Ale v minulosti to bolo horšie, vtedy ubližoval sám sebe.

Linda112

A co v nom vyvola tento stav? Vasa hadka alebo..?? Odkedy to uz trva? Ja by som to netolerovala, ale nesudim kedze nic o Vas neviem.

antilooopa

odpoveď je v texte samotnom- on ničí vaše obydlie pod vplyvom alkoholu a ty ho už nemiluješ. Sekni to, inak to bude agónia umierajúceho vzťahu, ktorá i tak skončí rozchodom.