Co pomoze na cukrovku?

zekro

Je veľa dobrých prípravkov na znižovanie hladiny cukru, a všetky sú na prírodnej báze, to preto lebo prírodné prípravky sú najlepšie vstrebateľné. Ja som úspešne používal jeden prípravok a to je v podstate gel alebo nápoj z aloe vera. tento nápoj sa pije 3krát denne 0,5dcl + čaj alebo obyč.voda pije sa pred jedlom na lačno a večer pred spaním. Sú s tým veľmi dobré výsledky, ba upravia sa aj problémy s pankreasom, s nadváhou, so zápchou a pod. Doporučujem tento článok je je viac podrobností: www.aloe-bio.sk

chlap50

Tomáš 12345: Čo je to normálne? Podľa akej normy?

Petronela: Listová zelenina, jogurty, kysnutý chlieb, mäso, ryby... je podľa mňa normálna strava. Dôležitý je šport.

Marmelada 123

Určite odporúčam piť čaj z horských tekviciek... Maminina diabetologicka bola prekvapená z jej výsledkov... Dokonca pri poslednej kontrole, podľa odberov doktorka zahlásila že máte tak krásne výsledky akoby ste cukrovku ani nemali. URČITE AJ STRAVU UPRAVIŤ, VEĽA OVOCIA, ZELENINY A DOPLNIŤ ČAJOM Z HORKYCH TEKVIC VŽDY PO JEDLE PIŤ... ?

petronneta

Tak Co chlap, mam 47 a nevem, ci nepatrim na főre k tym najstarsim, takmer polstorocnym. Das jedalnicek a rezim dna, ne h sí hó omladime, mozno v tych radach alebo v Tvojom sposobe zivota bude daco, cím sa necham inspirovat. :)

kerry Henson

Boh žehnaj doktorovi Arthurovi mesiacovi za to, že mi pomohol vyliečiť môj diabetes 2. typu. Ale mal som kontakt s bylinkovým lekárom, ktorého som videl toľko ľudí svedčiť o tom, ako boli týmto lekárom vyliečení z rôznych chorôb a vírusov. Vysvetlil som mu teda celý svoj problém a sľúbil mi, že ma uzdraví. Tak som mu dal všetky výhody z pochybností, a hľa, pripravil bylinkovú zmes a poslal mi ju v mojej krajine. Dnes som hrdý na to, že som bez cukrovky a moja hladina cukru sa vrátila do normálu. Takže v prípade, že ste tam trpia cukrovkou a inými chorobami alebo vírusmi, chcem vám povedať, aby ste sa rýchlo spojili: Arthur moon pre váš liek. Jeho e-mail je [arthurmoon01@gmail.com

Hffv

Sú typy cukrovky, diabetes mellitus 1.typu a diabetes mellitus 2.typu, jeden sa da upraviť a spomaliť priebeh ochorenia správnou životosprávou a ten druhy nie :), pretože pri nom pankreas uz neprodukuje inzulín , takže si ho treba pichať, avšak aj vtedy treba dodržiavať diétu, ak nie si ochotný zmeniť zivotospravu, asi ti nik z nás nemá ako pomôcť a radíme ti zbytočne

Žiadny zázrak sa urcite neudeje a nevyliecis sa len silou vôle