Urolog

Príspevok v téme: Urolog
Ja000

Dlhsie ma trapil moj problem s dlzkou pohlavneho styku. Dal sa meriat v sekundach az 3min. max. Trva to dlho tak som siel skusit nech medicina pomaha. Pri rozpravani mojho problemu doktorke a hladani vhodnych slov mi zacal tvrdnut. Cim viac som to chcel zastavit tym to bolo horsie. Az kym som sa nemal vyzliect od pasa nadol. V momente ako som stiahol slipy vyskocil uplne tvrdy penis. Podotykam ze vysetrovanie prebiehalo este par minut, no hanba neskutocna. Hlavne preto ze mi stal ihned. Co si myslite o erekcii u Dr.? Je to normalne si sa vymykam normalu?

Ty000

Ja som mal to.iste u psychiatricky. Zacalibsme sa rozpravat o mojom.intimnom prezivani a postavil sa mi a kedze som sedel v kresle, tak si to vsimla a hned sme o tom zacali hovorit a ha som jej povedal, ze sa mi paci a ona, ze by to sice nemala hovorit, ale aj ja jej a tak sme si to potom parkrat rozdali. Povedz to tej doktorke, mozno sa aj tebe postasti. Nehanbi sa, ona to mysi brat ako lekarske tajomstvo. Uzi si to a poriadne ju vydriap!