Trapas ist sama

Príspevok v téme: Trapas ist sama
Gwendooline

Ahojte, je velky trapas ked pojdem sama do kina? Nemam vela priatelov a z toho mala co mam tak sa nechcem v kuse niekomu doprosovat, ci pojdu so mnou na taky a taky film.
Ked je chlap sam v kine je to v pohode ale žena?
Ako by ste vnimali vy, keby vidíte nejaku zenu sediet samú? Ze je chudácka? Trapas, ze nema s kym ísť?
Vdaka

Sascha09

Ja si vzdy este naschval sadnem do stredu kina lebo je to moje oblubene miesto a je mi jedno ci pri mne sedi dvojica alebo cela skupina ludi.Je to pravda v dnesnej dobe ta nikto neriesi to mohlo byt ine mozno tak v 60 tych rokoch.Vobec to neries a chod do kina sama.

nicneboj

A aky problem ist sama do kina?
Ved tam je aj tak pritmie a kazdy cumi na film a ked skonci, zdvihnes sa a ides prec ..to nieje vecierok ci ples? Tam nemusis ist v spolocnosti nikoho, ja chodievam bezne sama. Nehce nik ist na nieco a ked chcem film vidiet silou mocou tak idem aj sama a co?
Chodim sama aj na kupko, do welnesu, bicyklovat, opalovat sa k jazeru, do fitnes ..
Nemusis mat vsade spolocnost. Dokonca dvakrat som sla sama na koncert a raz do divadla. Normalka. Kupis si listok, sadnes a ked zacne film tak pozeras. V kine aj tak nemozes kecat lebo rusis ostatnych a bola by si napomenuta okolo sediacimi ...

Tomas 12345

Dnes to už aj tak funguje že ostatní ľudia druhých neriešia. Ak aj s nejakými ľuďmi v kine budeš, nebudú sa na teba pozerať, nebudú ťa riešiť.

Gwendooline

Lebo chlapi to berú asi troška inak. A pár krát, keď som bola v kine som videla takých čo tam boli sami. Keď sme boli na Avengeroch, tak o 2 rady nižšie na kraji sedel týpek a na konci bolo vidno, že si chce o filme pohovoriť no nemá s kým. Podľa mňa sú chlapi v tomto inakší.
Braňo – Košice
Saška – ďakujem pekne za také slová, už som aj rozmýšľala že ísť napríklad úplne hore kde ma nie je vidno, alebo ísť v takom čase kde je čo najmenej ľudí. Alebo je lepšie ísť keď je plno a pripojiť sa k niekomu kde je nejaká dvojica trojica a kupiť si sedenie blízko nich? Alebo hlupy napad?

Sascha09

Ja sa ti teda priznam bola som sama v kine a uplna parada.Tie filmy som si vychutnala lepsie ako ked som s niekym bola.Nemusim nikoho prosikat,minat si dalsie peniaze aby som niekoho pozvala a lebo mu zaplatila vstupne.Skor je trapas ked niekomu zaplatis. vstupenku len aby si nesla sama.Co ta po kom.Aj kby si ti ludia nieco pomysleli nic z toho nemas.Ked si v pohode aj ostatni ta tak potom budu beru.Bud uplne uvolnena a tes sa na ten film.