Trapas ist sama

Príspevok v téme: Trapas ist sama
Gwendooline

Ahojte, je velky trapas ked pojdem sama do kina? Nemam vela priatelov a z toho mala co mam tak sa nechcem v kuse niekomu doprosovat, ci pojdu so mnou na taky a taky film.
Ked je chlap sam v kine je to v pohode ale žena?
Ako by ste vnimali vy, keby vidíte nejaku zenu sediet samú? Ze je chudácka? Trapas, ze nema s kym ísť?
Vdaka

Sascha09

Presne niekedy to prinasa len hadky a nezhody.Raz som bola s mojimi dvoma sestrami a uz sme boli dohodnute ze pojdeme na film ktory som vybrala ja.Ale co som fakt necakala tak nakoniec sa ony dve rozhodli ist na neaky animovany film a ja som bola pekne nastvana.Nechala som ich nech si teda idu a ja som hodila spiatocku domov.Samozrejme listok mi prepadol ale co uz.

Gwendooline

Wau, ani som netusila ze je Vas tolko co s tym nema problem niekam ist sama. Na nakupy, prechadzky a tak ani ja nemam problem ... kaviaren alebo restiku by som sama urcite nedala, no trapilo ma len to kino ze co si pomyslia niektori ludia ze aha dievca tam sedi sama v rade.
A kedze ten film chcem vidiet stoj co stoj tak sa odhodlam ist sama.
Dakujem za vase povzbudenie :))

akne

sob rudolf, presne, presne, to je tak vycerpavajuce
minule som isla s kamoskou, aj tak sme sedeli kazda inde, co sme sa zacali hadat, ze ci dopredu alebo do stredu. s kazdym sa v kine, pred kinom len na niecom dotahujem alebo hadam. idem sama a uzivam si to. .
tiez ako misisipy a in blossom. s kavou podobne, kazdy chce ist inde, tak ked sa prisposobim, tak pijem hnusnu kavu. s tym kecanim, plavanim atd presne aj ja. to iste s obchodmi, prechadzkou po meste.

in blossom

Jej, ja chodim uplne najradsej na vela miest sama. Na nakupy (kamosky ma zdrzuju a celkovo, neznasam nakupovat, takze idem po nieco konkretne co potrebujem, vyskusam, pozriem to vo viacerych obchodoch, kupim/nekupim a idem prec). Plavaren, ked idem s niekym, tak sa viac rozprava ako plava, takze som zvykla tak, ist aj s ludmi, ktori tam so mnou chceli ist a potom som si aj tak vyhradila den kedy idem uplne sama a konecne si zaplavam podla mojich predstav :D Ked potrebujem cokolvek vybavit, idem sama, nech ma nikto nezdrzuje, do galerii a muzei idem rada sama, lebo ma nebavi, ked sa niekto musi stale delit o svoje myslienky, ked som zabrata do tych svojich...

misisipy

Praveze chodit sam je pre mna velka vyhoda, nik mi nekeca dotoho, mozem sa viac a lepsie sustredit a vnimat. A normalnr prides, sadnes, a pozeras. Skonci film, vstanes a odides. Problem???
Lebo u mna nie. Niesu nejake 30 roky kedy zeny nrmohli same tam a tam ...
Mas rok 2019 dievca, ja vidim kopu ludi samych na kupku, v kine, v restike, v bare, na koncertoch, vystavach ...
NERIES A ZI !

sob rudolf

Do kina chodievam v 99% sama a je to super! Odpadá nutnosť počúvať kydy o tom, že na toto nepôjdeme, lebo je to blbosť, že aký má význam ísť viackrát na ten istý film, kde si sadnúť, prečo v kine niečo jesť alebo nejesť, či zostať do konca filmu atď.

akne

a vo velkych kinach ani nehovorim, tam je velka anonymita, velmi drahe listy, nie vela ludi, tiez mnohi sami, ale mna take kasove trhaky nebavia, iba obcas

akne

ja tiez chodim hocikde sama, takisto k vode, koncert, kino, vystava, nakupovat, na kavu, do mesta, do lesa, vsade je skvele