Dobrovolne nezamestnana

Mgtow

Anickaanka, dakujem za potvrdenie mojej pointy ze zenam sa akosi prestalo chciet pracovat ?. Ja ta nebudem odcudzovat za tvoje rozhodnute nepracovat mas na to pravo. Mozem iba poukazat na fakty. Studovat sa ti nechcelo, a chces zarabat neviem kolko. Ale urcite nie za pasom, to je samozrejme pod tvoju uroven. Ludi dokazes odhadnut uz z prveho stretnutia na pohovore a urcite nebudes robit pod "blbym" veducim. Tvoja reakcia o dochodku je irelevantna. Nepracujes preto aby si niekedy za 40 rokov mozno dostala dochodok. Pracuje sa preto Aby si prezila a pre osobny rozvoj. Vsetko nieco stoji, aj to tvoje nicnerobenie. Mozno nie teba, ale niekto to plati za teba

paragraf

V ktorom zákone je napísané, že si dobrovolne nezamestnaný musí platiť zdravotné poistenie? Podľa mňa stačí napísať na zdravotnú poisťovňu výpoveď zmluvy o poistení.

Paulito27

Neviem, či je rozumné rozmýšľať nad tým, že byť dobrovoľne nezamestnaný. Najlepšie si nájsť prácu, lebo roky sa počítajú do dôchodku (aj keď dôchodok z nás pomaly nikto nebude mať lebo sa nedožijeme) :D. Ale lepšie, ako im dávať len tak skoro 70e a nedajbože sa zadĺžiť. Ale ak na to máš a nevieš kde vyhadzovať peniaze ;)

lienkaplienka

hej ja mam teraz take prechodne obdobie, ze som dobrovolne nezamestnana a nechcelo sa mi ist hlasit na urad tak pracujem na dohodu (zarobim ako na pol. uvazku), mam svaty pokoj, dni co nerobim si doplatim zdravotnu a je to takto lepsie. Ja tie uradničky tiez neviem vystat

alica111

anickaanka :
Konečne niekto, kto nie je ovečka a nenechá so sebou manipulovať. Správne. Ešte dodám, že čo by urobili tie fabriky keby im do práce neprišla väčšina zamestnancov? Kto by vyrábal? Len taká filozofická otázka... Keby niekde inde robili so zamestnancami to čo u nás, francúzi, belgičania, nemci by ich už dávno povešali. Ale tupý slovák bude makať aj za banán.

anickaanka

Nie, nemám. Teda niečo mám našetrené, ale nie je to veľa. Robiť nebudem za 500 euro ani párom volov. Starám sa o seba a svoje potreby inak. Ale nie som prostitútka, ak Ťa to napadlo. Na to nemám ani žalúdok a ani charakter. A už ani vek :D

anickaanka

pracapraca to hneď každého zaujíma.. kto ma živí. Nikto ma neživí, starám sa o seba sama. A budem mať 29 rokov :D