Matka sa mi vyhraza, prosim napiste mi svoj nazor

Príspevok v téme: Matka sa mi vyhraza, prosim napiste mi svoj nazor
strasnezufala

Dobry den. Prosim vas o vyjadrenie svojho nazoru na moju situaciu, co robit a ako sa zachovat. Lebo ja uz neviem co je spravne. Dakujem velmi pekne.
Mam 23 rokov, cely svoj zivot som zila s mamou a babkou. Nasi su rozvedeni, som jedinacik. Okrem toho som psychicky strasne labilna, mam diagnostikovane OCD, uzkostnu poruchu. Vdaka tomuto som sa ako dieta strasne upla na svoju matku, nevedela som bez nej existovat, starsne som bola na nu naviazana. Nikdy som nikde nechodila, ani s kamaratmi, strednu skolu zakladnu vsetko blizko domova, aj obidve prace. Stalo sa ze som si nasla priatela 140 km daleko od domova a chceme zacat spolu zit. Zo zaciatku aspon aby som si tam nasla pracu a chodila domov na vikndy. Lenze uz od zaciaktu tohto vztahu mi mama robi strasne stavy. Situacia je taka, ze nerobi, je doma s babkou, nema nikoho okrem mna a teda ja ked odidem max. na tyzden, nikdy nie dlhsie ona to doma nedava, je v absolutnej depresii a hovori ako ju uz nebavi zit. Aj to na nej vidim. Mam ist na pohovor do prace od septembra chcem zacat robit a zit v meste kde zije aj priatel, chcem s nim zacat spolocny zivot, ale ona mi to nehce dovolit. nepovie mi to priamo, ale strasne sa zacneme hadat ako som ju tam nechala, ako ona zostane navzdy sama a neda to. Pritom naozaj ju planujem navstevovat kazdy vikend. Chcem zacat aj vysoku skolu. Nikdy som poriadne nezila, depky som mala a mam aj teraz samozrjeme, ale ked som mohla byt ako tak stastna nedovoli mi to ten pocit, ze naozaj som mamu nechala doma s babkou, samu vo vsetkom a ze mam cely zivot zostat doma tam, kde si zrejme ani nenajdem pracu a upadnem zase do depresie , nic nedokazem v zivote ale bojim sa ze si matka naozaj nieco spravi. Navyse sa kazi uplne cely vztah s nou, uz sa len hadame a ked uz ideme zase za nim, tak uz sa so mnou ani nebavi, ja sa bojim o nu, ale chcem aj priatelovi vpyomoct financne na byt, vska uz rok kvoli tomu nerobim!!!lebo stale nechcem ju tam nechat samu. Zufala som neskutocne poradte. Moj nazor je aj ten ze mama ma depresie z toho ze je cely den sama s babkou zavreta, ze nerobi. Lenze ona tvrdi ze ju nemoze nechat doma samu. Ma dvoch surodencov ktori sa nezaujimaju a ja fakt neviem co dalej, kam sa pohnut...

strasnezufala

ten napis je asi uplne odveci, ospravedlnujem sa. napisala som v uplne hneve. len som chcela vediet vas nazor, co robit...