vidia deti duchov?

Omen

Deti sú tabula rasa, a to znamená, že vidia duchov, rôzne entity. Je to pravda, čo ti tu niektorí napísali, ale nedeje sa to všetkým deťom. Tie zážitky sú rôzne, dám ti tu link, ak chceš, prečítaj si príbeh Ni ky: forum.zdravie.sk. Osobne poznám dievčatko s pozitívnym príbehom. Roky videlo, hralo sa a nahlas rozprávalo so svojím "imaginárnym kamarátom", ktorý jej prezradil, že sa volá Riško. Tak ako sa znenadajky objavil, tak znenadajky po určitom čase zmizol.
Pravda je aj to o tých psíkoch.

hartak

pre jfhgzg,..ano,je to tak,detičky do určiteho veku ,psy,mačičky,...tieto duše,dusičky vidia,vnimaju,..stretavam sa s tym pri tom čo robim dost často,...moje poznatky nevnucujem,pozdravujem...

jfhgzg

Deti a psy vraj vidia :) ja deti nemam ale mam taku skusenosť so psom, bolo to dosť strašidelne.. chodil stale do jednej miestnosti v byte a robil divne veci, normlane napriklad uprene hladel ako keby do vyšky človeka a sam od seba robil za sebou všetky povely, maximalny sustredený... nakoniec si lahol a ešte dal aj uči tak, ako keby ho niekto hladkal po hlave.. neverili by ste

berca

Moja sestra mala pocit, ze jej mala nieco vidi u nich doma, lebo uplne bez dovodu plakala, proste zrazu sa len niekam pozrela a uz zacala plakat a nevedeli ju utisit ale nakoniec to po nejakej dobre prestalo same od seba