Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

alickaher

neviem, na duchov proste neveri, ani nemam v hlave to, ze by nejaky mohli byt a myslim si, ze sa mi tak zije lahsie heh

raduskaaa

ja mam pred takymto niecim taky velky respekt a strach dokopy...ze by som sa asi odstahovala na mesiac, keby sa mi nieco take stane...

lukas1234

Ak mate problemy poznam cloveka ktory ovlada magiu a pomaha ludom skuste mu napisat ozvat sa mu urcite sa najde riesenie www.odrabanie.sk alebo mail Vestec.magia@gmail.com

Nikkki

Duchov nevyzeniete krikom, ani ziadnymi ritualmi, su to zaseknute duse, ktore sa vam ohlasuju, lebo potrebuju vasu pomoc a to konkretne modlitby alebo svate omse.

Davam sem do pozornosti stranku na facebooku, kde najdete kopec modlitieb za zosnulych a aj navod, ako im pomoct. Inak sa ich zbavit neda.

Tiez je rozdiel, ci je to dusa zosnuleho, alebo zly duch, ktoreho ste si privliekli domov. ALe aj ti sa daju vyhnat modlitbou.

Stranka sa vola Ocistec nas kazdodenny.

Preteba

Je pravda, že démona sa nikto nezbaví len tak. Jediný, kto má nad nimi autoritu je Ježiš Kristus a človek, ktorého duchovné bytosti navštevujú, alebo majú na neho vplyv, môže ich poslať preč jedine v autorite Ježiša Krista.
Človeka bez tejto autority neposlúchnu (i keď sa to môže na čas zdať) preto žiadne rituály, ani triky nefungujú. Každý si to môže overiť, že je to pravda.

In blossom

Haha, to nie je take lahke sa ich zbavit. Jedneho mam uz od puberty, to je x rokov, na toho som uz zvyknuta a teraz pribudla nova "duchyna" :D (lebo to je zena, to prve je muz) do partie.
Myslim to pri plnej vaznosti. A ver mi, skusala som sa ho zbavit x trikmi a sposobmi, raz aj takym svieckovym obradom (poradila mi to jedna "bosorka") a skoro som si podpalila izbu :o Inak je neskodny, ale prijemne to nie a ked si myslim, ze uz uz som sa ho zbavila, tak sa zas objavi. A vidim ho nielen ja, obcas aj ini clenovia rodiny, ale u mna ma "hlavne sidlo".

Almarinos

... Nakoniec mi pomohlo to, že som na neho nakričala vypadni z tohto domu(to mi poradila kamarátka). Odišiel a už sa nikdy nevrátil. Našťastie, mala som ho plné zuby.

a poriadne si sa na neho nasrala, ked si ho vyhanala? :)
preto sa pytam, lebo ja si myslim, ze nestaci na neho len nakricat (viem ze sa to odporuca), ale si treba uvedomit na 100%, ze "toto je moj rajon a ty sem nepatris" a s tymto pocitom uvedomenia ist na toho ducha.