Mám dvadsaťdeväť rokov a chodím so šestnásť ročnou

Príspevok v téme: Mám dvadsaťdeväť rokov a chodím so šestnásť ročnou
ostrov

Prežívam najkrajší štvrťrok svojho života, jej rodina ma neznáša, ona má také milé pubertálne uvažovanie a ja si to všetko užívam. Všetko toto tomu dáva obrovský a zmyselný náboj.
Nikdy som si so ženami v mojom veku nerozumel, možno pre svoju detskú tvár a vždy mi prišli veľmi náročné. Vlastne čo mám povedať? Žijem si svoj sen. Vždy, vždy a vždy som chcel románik alebo vzťah s pubertiačkou. Chodil som s troma ženami v mojom veku. Hm, to sa nedá porovnať aký obrovský pocit vzrušenia a šťastia cítim teraz. Vtedy to nebolo nič.
Niekedy sa obávam ako dlho náš vzťah potrvá, keďže tam je vekový rozdiel ale urobím všetko preto, aby trval čo najdlhšie.

saspamataj

Olyvia
ty si padla na hlavu?!
40rocne zeny nazyvas babkami? Poznas dnesne 40tnicky ake su niektore kočky?!
Nie vsetke ale je ich dost co su stihle, pekne v tvari, mladistvy vzhlad, šik postava a vrtke pohyby
Ano, su zeny co su uz babkami v 40tke ked im syn ci dcera splodi potomka tak sa teoreticky stanu babkami ale mnohe dnes vyzorovo mozu konkurovat dnesnym 20tnickam.
Dnesne 20rocne vyzeraju postavou ako rozkysnute 50tnicky ..
A neporovnavaj sex neplnoletych 10-12 rocnych arabskych ci africkych dievcat kde ich do sexu a manzelstva nutia. Tam je to o nabozenskych, kulturnych a socialnych dovodov tak ako obriezka dievcat a chlapcov.
Tie deti ani poriadne nevedia do coho idu. Su tak vychovane.

pravdasom

olyvka, to, ze ty trtkas od 12 nikoho z nas nezaujima a ze sa to odrazilo v tvojom mysleni a chapani je nam jasne. choj si trtnut a nesir tu bludy stetka

Olyvka

Heh, neni, pedofília je do takých dvanásť rokov a na Slovensku sa môže súložiť od pätnásť rokov, tak neviem čo riešiš? Nech si chlapec užíva :)

Achboze

Mna nezaujima co je alebo nie je v inych krajinach dovolene a zakazane.Tam nech si riesia svoje zakony.Toto je pedofilia a nemame sa o com bavit

Olyvia

Vždy sa smejem, keď počujem obvinenia typu "si pedofil" na niekoho komu sa páčia nejaké šestnásť ročné a dobre sa na tom smejem. Heh a to som žena.
V niektorých krajinách je dovolený sex od dvanástich rokoch, to vôbec nie je pedofília od dvanástich rokoch a vždy mi príde normálnejšie, keď chce tridsať ročný chlap šestnásť ročnú babu, ako dvadsať ročný chlap štyridsať ročnú babku. Tá milf orientácia je čistý hnus, fuj, však to by som skôr odpustila manželovi neveru s pubertiačkou ako s takou babkou, nanajvýš neprirodzené.