Nechce deti

Príspevok v téme: Nechce deti
Ninasona

Ahojte. Mam velmi rada deti a jedneho dna chcem mat aj svoje vlastne, ale za takych 5rokov az. Lenze partner mi tvrdi ze nikdy nebude chciet dieta. Maa 28 a neviem, ci je na to len moc mlady a potom si to rozmysli, alebo nemam cakat a nemam stracat cas. Ako by ste to riesili vy, ked sa nezhodnete v takejto veci?

ahjajjaj

Mala som kolegu, ktorý má 33 rokov. 8 rokov mal priateľku, s ktorou spolu žil, mal ju rád, všetko bolo v poriadku, len po asi 2 rokoch spolubývania sa vyjadrila, že by sa rada vydala a mala deti. Vtedy povedal, že on sa na to ešte necíti, mať dieťa je strašná zodpovednosť a on by si rád ešte užíval život. Že čo zarobí, to by si chcel aj užiť, chodiť na diskotéky, na party, na výlety. Takto keď peniaze premrhá na zábavu, nič sa nedeje, ako otec si to nebude môcť dovoliť, a on chce ešte žiť. Potom jej to v určitých časových intervaloch, keď na to prišla reč stále opakoval.... a potom si uvedomil, že jej nesmie stáť v ceste.... nebola v tom iná žena, aj ju mal rád, ale uvedomil si, že to musí byť voči nej veľmi kruté, a že on sa ktovie kedy a či vôbec bude tak cítiť... a tak sa rozišli.
O tri mesiace na to sa musela vydávať. Teraz má manžela aj dieťa a je šťastná. Dopraje jej to. On je na také niečo ešte mladý a nechce tak žiť ako ona. Ale mal ju rád, nikdy ju nepodviedol, len nechcel dieťa.

Arvensis

Ja by som asi s takym clovekom dalej nebola.. Ak razantne povedal, ze deti nikdy nechce mat. Ak len nevie, je to ine. Podla mna by bola hlupost byt dalsich 5r s niekym, s kym nemas spolocny sen o rodine..