Nechce deti

Príspevok v téme: Nechce deti
Ninasona

Ahojte. Mam velmi rada deti a jedneho dna chcem mat aj svoje vlastne, ale za takych 5rokov az. Lenze partner mi tvrdi ze nikdy nebude chciet dieta. Maa 28 a neviem, ci je na to len moc mlady a potom si to rozmysli, alebo nemam cakat a nemam stracat cas. Ako by ste to riesili vy, ked sa nezhodnete v takejto veci?

BJ 2

ahjajjaj- no super, splnila si sen deticky, ale to, ze vbehla do manzelstva po 3 mesiacoch v dnesnej dobe... to uz tak rozumne nieje. Aby tie deti nemali zase rozvod, ako to dnes uz byva zvykom. 3 mesacny vztah, dobra blbost robit tak rychlo deti a skocit do manzelstva. Totalne sebecke. Ale vsak o to ide, aby si hlavne splnila sen ONA. jej velke ego. Ona musi mat deticky, na maznanie. Ale to, ze im na 90% pripravila zlu buducnost, ju uz netrapi. Taky je moj nazor na tieto 3 mesacne rychlokvasne vztahy.

kubita

to nikdy nevies, teraz to moze mysliet vazne a za 5 rokov to uz moze vnimat uplne inak, tazko povedat. ja by som s nim ale asi nestracala cas, lebo ok ak budes mat stastie a za 5 rokov ti povie dobre tak budete mat deti a vsetko bude ok ale ak ti povie aj vtedy, ze nechce stale tak co spravis? budes hladat rychlo niekoho kto bude dieta chciet? bez toho aby si ho dostatocne poznala?

zia

MOJA ZNAMA SI NASLA ZAJACIKA PO 3 VZTAHOCH A PO POL ROKU CHCEL S NOU DIETA. MAL 27 VTEDY.

KED TVRDI ZE NECHCE DETI, NECHCE ICH S TEBOU! DAJ MU KOPACKY LEN TAK, ZE MAS NEJAKE PEOBLRMY. A POTREBUJES PAUZU. NEDAVAJ MU ZA VINU DETI. POVEDZ LEN ZE POTREBUHES PAUZU. KED TA MILUJE OZVE SA. AK NIE, MAS TO POTVRDENE, ZE TA NEMULILOVAL A VYHOVARAL SA ZE NECHCE DETI.

Flipica

ak ti tvrdi, ze nikdy nebude chciet mat deti, tak ho radsej nechaj..budes sa potom zbytocne trapit..niektori ludia jednoducho nemaju vztah k detom..

Milagros

Rozhodne je lepsie rozist sa teraz ako az o 5 rokov, jednak to vtedy bude este tazsie ale co je horsie cim si starsia tym horsie si najdes dobreho chlapa lebo ti najlepsi sa samozrejme minu a zostanu nejaki blbci neznesitelni ktorych ziadna nechce

pohlad

Bola by som vo vzťahu nespokojná, nechala by som ho opustiť ma, našla by som si mladšieho, lepšieho, vhodnejšieho k sebe a založili by sme si rodinu s ním. Všetko platí, ...až na to „by“. Stalo sa.

Neoplatí sa ostávať v neperspektívnom vzťahu, máte iné priority, ale na to aj tak prídeš postupom času. Ja by som už nestrácala čas... Nemusí chcieť každý mať deti, preto treba nájsť človeka, ktorý ich chce rovnako ako ty.

SofiaElla

Úplne normálne, že 28 ročný ešte nerozmýšľa nad detskami. Ak chceš vedieť, ako vážne to s tebou myslí, navrhni skôr spoločnú hypotéku - čo si myslím, že je omnoho záväznejšia vec v dnešnej dobe ako dieťa (bohužiaľ).

akotodopadne

ale kravinaa vsetci strasne nechcu deti kazdy je strasne proti tomu a potom pred 40tkou nahanaju 20 rocne aby este boli otcami a kazdy ma potom aj tak dieta. ..