Nechce deti

Príspevok v téme: Nechce deti
Ninasona

Ahojte. Mam velmi rada deti a jedneho dna chcem mat aj svoje vlastne, ale za takych 5rokov az. Lenze partner mi tvrdi ze nikdy nebude chciet dieta. Maa 28 a neviem, ci je na to len moc mlady a potom si to rozmysli, alebo nemam cakat a nemam stracat cas. Ako by ste to riesili vy, ked sa nezhodnete v takejto veci?

pp

nechce deti lebo vek alebo ich nechce s tebou cim skor na to prídeš tym skôr sa pohnes z miesta. vacsina chlapov decka chce nechcu len taki co nemaju ani poriadny vztah, a to aj 40+, tvoj je este decko ani sa mu nevidím.

minikkjj

Ruky preč od neho :) toto je jedna z najdôležitejšich priorit vo vzťahu.. budeš zbytočne s niekym, kto deti mať nechce.. ja som sa tiež takto rozišla s priatelom po 7 rokoch, pretože nechcel mať deti a rodinu a nikam to posunúť.. u niektorych sa možno tento nazor zmeni, ale je veľa ludí, ktorí tie deti proste nechcu.. a bud budeš neštastna on alebo ty :)

godWhip

každy chce sebecky svoje decko. a čo tie chúdence čo už sú na svete? hrate sa tu na laskyplne mamičky ale to čo ste je len čisty egoizmus.

godWhip

ste sa zblaznili? načo dalšich otrokov vyrabať? či ste tak sprosti že to nevidite? čo im chcete ponuknuť? budu vás tie vaše deti preklinať. tak.

pohlad

Takúto „lásku“ som zažívala aj ja. Dokonalý vzťah až na jeden háčik, že nechcel deti, a ja by som aj počkala pár rokov, ale chcela som ich jedného dňa mať. Tiež som sa v tej dobe mladá a hlúpa nevedela s ním rozísť, hoci to nemalo žiadnu perspektívu za hentakých okolností. Našťastie, rozišiel sa on so mnou a dnes už mám rodinu s niekým iným.

Pozri, ak by si si s ním sadla a povedala mu rovno, že chceš raz mať deti a z tohoto dôvodu zvažuješ rozchod, lebo spolu nikdy nemôžete byť úplne šťastní, videla by si jeho reakciu. On nebude šťastný pri žene, ktorá sa bude trápiť, a ty nebudeš šťastná pri niekom, kto ti nedá dieťa. A inak mať dieťa nasilu je tá najhoršia možnosť. Ak raz otehotnieš, je na nezaplatenie mať pri sebe tešiaceho sa a podporujúceho partnera.

Milagros

Chapem ta ale toto je dost podstatna vec a kompromisy sa tu robit nedaju. Ak by si kvoli nemu deti nikdy nemala raz by si to trpko lutovala. Skus sa od neho odosobnit, odvyknut si. Stretavaj sa s nim stale menej a najdi si rozne zaujmy a aktivity, stretavaj sa viac s priatelmi, najdi si novych. Po troch rokoch je samozrejme tazke odist od neho a spalit mosty ale ked si budes takto postupne odvykat pojde to potom jednoduchsie. Inak od neho nie je fer ze ti to nepovedal na zaciatku vztahu, takmer vsetky zeny chcu deti, musel s tym pocitat.

Ninasona

Sme spolu 3 roky, bývali sme spolu v zahraničí niekoľko mesiacov, všetko fungovalo, dokonca lepšie než som čakala. Svadba by mu nevadila, len tie deti nechce... Určite ma miluje. ... Aj ja jeho, len si hovorím či tá láska stačí. Či by som mu v budúcnosti nevyčítala že "kvôli nemu" nemám deti a nezvládla by som to,,,, a rozišli by sme sa. ---ale chyba by bola vo mne, pretože mi povedal že deti nechce a asi ani nebude chcieť.... Len ťažko sa rozchádza pre taku "drobnost", je to samozrejme dôležitá vec,,ale nikdy tam nebol iný závažný konflikt. Vždy aj keď si poviem, že sa kvôli tým deťom rozídem, hneď ako som s partnerom osobne tak si to rozmyslím a je mi lúto sa rozísť.

merunka

aj bývate spolu, že už sa dostatočne poznáte, že si si istá, že tie deti chceš mať s ním...?
za dalsie- pekne si s ním sadni a porozprávajte sa, komunikácia je najdoležitejšia, a nech sa vyjadrí narovinu, či o tých 5 rokov budete mať prvé dieťa..? ale najprv svadba! nech sa vyjadrí....
ake má predstavy o buducnosti???
ja to mam zas naopak, ja som tá ktorá deti nechce, su tam aj zdravotné dôvody...atd... našťastie som sama, robim prácu ktorá ma baví, pracujem v zahraničí, žijem svoj sen, takže ani chlap mi k šťastiu nechýba, ked som ešte pracovala na SK a riešila nejaké "rande" čiže len tak isť von pokecať a dovi dopo.... samozrejme že na mna sa furt nejaký namotal a potom bol problem sa ho zbaviť, ze mi vypisoval, vyvolával ale ja som záujem nemala, hlavne ked mi na prvom rande zahlásil že chce ženu, rodinu, 3deti... zaželala som mu vela stastia v hladaní....