Neustále zápaly moč.ciest, mykózy...

Príspevok v téme: Neustále zápaly moč.ciest, mykózy...
Nicole412

Dobrý deň, potrebujem poradiť, pretože som naozaj zúfalá.
Zápalmi močových ciest, problémami v intímnej oblasti prechádzam už x rokov, vždy chvalabohu to prešlo.
Mesiac dozadu, som mala znova zápal močových ciest, tak som bola u všeobecnej, hodnota bielkovín v moči bola 2násobne zvýšená. Predpísala mi ATB, po dobratí ATB som mala pokoj asi dva dni.
Potom to prišlo znova, tak som si robila výplach rosalginom. A išla znova. Moč zaslali na kultiváciu, prišiel výsledok: zlatý stafylokok v moči, znova ďalšie ATB. Prešli tri dni odkedy ich užívam a vôbec sa mi nepolepšilo. Skúšam Echynaceu, stále beriem ATB, robím si výplachy. Objednala som si telové sviečky. Sprchujem sa len v čistej vode, obmedzila som holenie. nenosím tangáče. Nespávam s partnerom vôbec, aj sa hádame kvôli tomu.Skrátka naozaj sa starám, aby to bolo lepšie a proste mám to stále. Keď som išla na gynekológiu, zrušila ma ako poistku na byt, že mám prísť keď sa vyliečim. Ale ako sa mám vyliečiť keď nič nezaberá? Poraďte mi. Vyskúšam už naozaj všetko.

dostuz

Akupunktúra je ázijská metóda prírodnej medicíny založená na vpichovaní malých ihličiek do tzv. kritických bodov na tele, čo podľa ázijských liečiteľov vedie k uzdraveniu človeka. Aj pri tejto zdanlivo neškodnej liečebnej metóde však môže dôjsť k prenosu závažných ochorení, ako je žltačka a AIDS
virusova-hepatitida.sk

zuzi74

lekvar, existuju obchody typu Zdrava vyziva a tam tu zdravu skoricu cejlonsku bez problemov kupis. Ja si denne davam 1/4 kav.lyz. do ovsenych vlociek. Kto chce, sposob si najde. Vyborny je aj mlety klincek proti plesniam, bakteriam...ale s nim velmi opatrne, len stipku.

lekvar

Tomas12345 : V obchodoch je obvykle čínska škorica a tá pri častejšom užívaní škodí. Liečivé látky treba skombinovať do chutného jedla, neliečiť sa len jednou. Hovorí sa, všetkého s mierou. Kurkuma je dobrá rada, ale tiež jej dať len trochu ako soli do jedla každý deň.

Tomas12345

Postupne vynechaj múčne jedlí, každý druhý den pi deci mrkvovej stavi, užívaj kvalitné probiotiká a protizapalove potraviny typu kurkuma, škorica.

zuzi74

Ja nemam rada tablety, nevidim problem v tinkture, su prirodne a su ucinne len treba pravidelnost v uzivani a vydrzat. Najsilnejsia je tinktura z pucikov rastliny.

Nicole412

Ďakujem za reakcie, odkedy mi začali tieto problémy, tak s partnerom vôbec nespim.
A tu kapucínku si môžem nasadiť aj vo forme tabliet?

zuzi74

Uz nie raz som tu radila na problemy s mocovymi cestami tinkturu z kapucinky. Vyuzivat aspon 2 balenia po sebe. Bylinka je ucinna voci stafylokokom a streptokokom. Tie sa voci ATB stavaju rezistentne a liecba potom nezabera.

natopozor

a partner je preliečený? lebo ked spolu spávate a ty maš mykozu , ty sa preliečiš.... on nie, tak ťa nakazí zas... chlapi priznaky nemaju, ja ked som mala raz práve vdaka ATB mykozu, tak moja Dr. napisala automaticky recept na atb aj pre mojho partnera.. tak predpokladam ze tvoj partner je prelieceny, ze ta o tom Dr. informovala..
apropo ATB narušaju mikrofloru, takze prehanať to s nimi nie je dobre riesenie, ze iba ATB sa napchavaš...
kp si urologický čaj a to piť treba, tiež odporučam žihlavovy čaj - čisti krv, telo od škodlivyn... pripadne nejaky detox čaj v ktorom su bylinky na očistenie organizmua väčšina aj žihlavu obsahuje... a hlavne treba vylučiť cukor, lebo ten krmi kvasinky.....